Drodzy Kapłani, Księże Krzysztofie i Księże Tomaszu

18 sierpnia 2019

Drodzy Kapłani, Księże Krzysztofie i Księże Tomaszu,
dziękujemy Wam dziś za Waszą duszpasterską posługę w naszej parafii św. Jadwigi Królowej.
Przyszedł kolejny taki dzień, że jak prawdziwi pielgrzymi tej ziemi idziecie dalej głosić Ewangelię całemu światu, do innych parafii.
My to rozumiemy, bo też mamy w tej parafii to doświadczenie zmiany kościoła lokalnego, ale jak powiedział ksiądz misjonarz z Kamerunu biskup Jan Ozga: „Jesteśmy szczęśliwi, bo mamy wszędzie domy, na całym świecie, bo łączy nas Jezus Chrystus”.
Dziękując Wam za Waszą obecność tu z nami, za każde dobre słowo, życzliwość, troskę, modlitwę, zaangażowanie, młodzieńczego ducha, uśmiech i otwartość, życzymy, aby pod Ojcowskim okiem Opatrzności Bożej, dalej prowadził Was Duch Święty w jedności z Jezusem Chrystusem. A Maryja, Niepokalana Dziewica, niech Was chroni od wszelkiego zła i pomaga realizować ten wspaniały Boży plan wobec Waszego  życia.

Szczęść Boże!

Duchowa Adopcja