Nabożeństwo fatimskie, 13.09.2018 r.

13 września 2018

13 września 2018 r. par. pw. św. Jadwigi Królowej wraz z par. pw. św. Michała Archanioła poprowadziła w rzeszowskiej Katedrze nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęło się ono Mszą św., której oprawę liturgiczną przygotowała parafia św. Michała Archanioła. Po Eucharystii odbyła się procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej oraz modlitwa różańcowa. Tę część nabożeństwa przygotowali parafianie z kościoła akademickiego pw. św. Jadwigi Królowej. Rozważania poszczególnych tajemnic opracował ks. Tomasz Fularz. Figurę Pani Fatimskiej nieśli przedstawiciele róż różańcowych – męskich i żeńskich, Rycerze Kolumba oraz chętni parafianie.

Tekst i fot. ks. Krzysztof Cieśla

Więcej zdjęć w "Galerii".