Nawrócenie - styczniowe spotkanie "Serce w Serce z Jezusem" /03.01.2019 r./

4 stycznia 2019

3 stycznia 2019 r. w par. pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Serce w Serce z Jezusem”. Mszy św. przewodniczył i nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie poprowadził ks. Michał Olszewski, sercanin, dyrektor Grupy Medialnej Profeto. W homilii ks. Karol Milewski podkreślał wartość nawrócenia w życiu wierzącego. Jak podkreślał kaznodzieja postacią wiodącą ku nawróceniu, siebie i innych, był niewątpliwie św. Jan Chrzciciel.

Po Eucharystii odbyła się katecheza oraz adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie połączona z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie, którą poprowadził ks. Michał Olszewski. Styczniowe spotkanie transmitowane było na żywo przez radio Profeto.pl.

Spotkania „Serce w Serce z Jezusem” odbywają się w każde pierwsze czwartki miesiąca. Organizatorem wydarzenia jest par. pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

tekst i fot. ks. Krzysztof Cieśla