Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

Nowi kapłani w parafii

30 sierpnia 2019

W czwartek 23 sierpnia 2019 r. nowi kapłani rozpoczęli pracę w parafii św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Przyszli pełni nadziei. W posłuszeństwie, z miłością i pokojem w sercu.
Z wielką Radością by podejmować wyzwania. Z mobilizacją, żeby iść na za Jezusem i być wiernym Ewangelii. 

Ks. mgr Grzegorz Kot - wyświęcony na kapłana w 2008 r. Pracował w parafiach Nockowa, Rzeszów – Chrystusa Króla, Rzeszów – Zalesie, Rzeszów – św. Krzyża. Jest diecezjalnym duszpasterzem trzeźwości. W naszej parafii obejmie duszpasterstwo akademickie i będzie prowadził nabożeństwa modlitewne za wstawiennictwem św. Szarbela.

Ks. mgr Rafał Wroński wyświęcony na kapłana w 2016 r. Pracował w Parafii św. Stanisława Biskupa w Czarnej Sędziszowskiej. W naszej parafii obejmie duszpasterstwo dzieci, ministrantów, lektorów i oazę.

Witamy ich pośród nas i obejmujemy modlitwą.

Szczęść Boże!

 

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia