Opłatek Rycerzy Kolumba

9 stycznia 2018

W dniu 8 stycznia 2018 r. w kościele parafialnym pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie odbył się opłatek Rycerzy Kolumba.

Spotkanie rozpoczęła Msza św. pod przewodnictwem Ks. dra Marka Storego kanclerza kurii rzeszowskiej, który wygłosił konferencję. Po Mszy św. w sali rycerskiej zgromadzili się Rycerze Kolumba z rad: rzeszowskiej, dobrzechowskiej, głogowskiej, sędziszowskiej  wraz z rodzinami. Noworocznej radości przewodził ks. bp. Jan Wątroba Rycerz Rady 15268 wraz z Kapelanami oraz Delegat Stanowy i Delegat Rejonowy. W dłoniach pojawił się opłatek a na ustach gorące słowa życzeń.

W tej radosnej chwili mogliśmy się cieszyć z dzieł wykonanych przez rycerzy w 2017 roku i wręczyć okolicznościowy upominek Rodzinie Roku państwu Grażynie i Ryszardowi Krukom.

„Mario czy Ty wiesz” tą dedykacją dla ks. Biskupa Pani Bożena Stachyra – Płonka rozpoczęła kolędowanie.

Brat Lucjan Kosturek

• 14:00 - z udziałem dzieci