Proboszcz

Ks. Janusz Kosior – urodzony w 1962 r., wyświęcony w 1988 r., w parafii posługuje od 2006 r. Opiekuje się Różami Żywego Różańca, Parafialnym Oddziałem Caritas, Grupą Krwi Chrystusa, Komitetem Budowy, Rycerzami Kolumba.

Wikariusze

Ks. Krzysztof Cieśla – urodzony w 1982 r., wyświęcony w 2007 r., w parafii posługuje od 2010 r. Jest katechetą w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie, nauczycielem akademickim i duszpasterzem WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej oraz wykładowcą Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie. Opiekuje się Oazą, Scholą Dziecięco-Młodzieżową, prowadzi Msze św. z udziałem dzieci o godz. 14:00. Przygotowuje dzieci do I Komunii św. Prowadzi nabożeństwa pompejańskie.

Ks. Tomasz Fularz - urodzony w 1980 r., wyświęcony w 2007 r., w parafii posługuje od 2018 r. Jest nauczycielem w Policealnej Szkole Medycznej w Rzeszowie oraz wykładowcą Podkarpackiego Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie. Jest duszpasterzem akademickim i opiekunem Ruchu Czystych Serc. Prowadzi Msze św. akademickie o godz. 20:00, modlitwy w int. Uniewersytetu Rzeszowskiego i nabożeństwa do św. Gerarda Majelli.

Ks. Jacek Pasela – urodzony w 1976 r., wyświęcony w 2003 r., w parafii posługuje od 2016 r. Jest katechetą w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie. Opiekuje się Liturgiczną Służbą Ołtarza, Grupą Dorosłych Lektorów, jest asystentem Chóru Parafialnego.

Ks. Michał Domasik – urodzony w 1985 r., wyświęcony w 2013 r., w parafii posługuje od 2016 r. Jest katechetą w Zespole Szkół nr 2 oraz Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie. Przygotowuje młodzież do Sakramentu Bierzmowania i opiekuje się i Wspólnotą „Magnalia Dei”. Prowadzi Krąg Rodzin.

Pomoc duszpasterska

Ks. Mariusz Pasternak – urodzony w 1966 r., wyświęcony w 1995 r. jako kapłan diecezji sosnowieckiej, w parafii posługuje od 2015 r. Prowadzi Koło Misyjne.

Na terenie parafii mieszka

Ks. prof. dr hab. Stanisław Nabywaniec