Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

Msze św. gregoriańskie

Msze św. gregoriańskie to 30 kolejnych Mszy św. sprawowanych za jedną osobę zmarłą.

W najbliższym czasie w naszym kościele zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie za następujących Zmarłych:

 

 

2019 rok

 

Wrzesień

+ Irena Szyszko

01.09.2019 r. – godz. 9:00

02 - 07.09.2019 r. – godz. 7:00

08.09.2019 r.- godz. 10:30

09 – 14.09.2019 r. – godz. 7:00

15.09.2019 r. – godz. 9:00

16 – 21.09.2019 r. - godz. 7:00

22.09.2019 r. – godz. 9:00

23 – 28.09.2019 r. – godz. 7:00

29.09.2019 r. – godz. 9:00

30.09.2019 r. – godz. 7:00

 

+ Jan Pasterski

01.09.2019 r. – godz. 9:00

02 - 07.09.2019 r. – godz. 7:00

08.09.2019 r.- godz. 12:00

09 – 13.09.2019 r. – godz. 18:00

14.09.2019 r. - godz. 7:00

15.09.2019 r. – godz. 9:00

16 – 21.09.2019 r. - godz. 7:00

22.09.2019 r. – godz. 10:30

23 – 27.09.2019 r. – godz. 18:00

28.09.2019 r. - godz. 7:00

29.09.2019 r. – godz. 7:00

30.09.2019 r. – godz. 7:00

 

+ Alfred Kłęk 

01.09.2019 r. – godz. 10:30

02 - 06.09.2019 r. – godz. 18:00

07.09.2019 r. – godz. 7:00

08.09.2019 r.- godz. 7:00

09 – 13.09.2019 r. – godz. 18:00

14.09.2019 r.- godz. 7:00

15.09.2019 r. – godz. 10:30

16 – 20.09.2019 r. - godz. 18:00

21.09.2019 r. – godz. 7:00

22.09.2019 r. – godz. 12:00

23 – 27.09.2019 r. – godz. 18:00

28.09.2019 r. – godz. 7:00

29.09.2019 r. – godz. 10:30

30.09.2019 r. – godz. 18:00

 

Paździenik

+Janina Lis

1 - 5.10.2019 r. – 7.00

6.10.2019 r. – 20.00

7 - 12.10.2019 r. – 18.00

13.10.2019 r. – 9.00

14 - 19.10.2019 r. – 7.00

20.10.2019 r. – 10.30

21 - 26.10.2019 r. – 18.00

27.10.2019 r. – 12.00

28 - 30.10.2019 r. – 7.00

 

+ Alicja Dziarmaga

01 – 05.10.2019 r. - godz. 7:00

06.10.2019 r. – godz. 14:00

07 - 11.10.2019 r. – godz. 18:00

12.10.2019 r. – godz. 7:00

13.10.2019 r.- godz. 17:00

14 – 19.10.2019 r. – godz. 7:00

20.10.2019 r. – godz. 17:00

21 – 25.10.2019 r. - godz. 18:00

26.10.2019 r. – godz. 7:00

27.10.2019 r. – godz. 17:00

28 – 30.10.2019 r. – godz. 18:00

 

+ Leszek Wagowski

01 – 04.10.2019 r. - godz. 18:00

05.10.2019 r. – godz. 7:00

06.10.2019 r. – godz. 17:00

07 - 12.10.2019 r. – godz. 7:00

13.10.2019 r.- godz. 10:30

14 – 18.10.2019 r. – godz. 18:00

19.10.2019 r. – godz. 7:00

20.10.2019 r. – godz. 14:00

21 – 25.10.2019 r. - godz. 7:00

27.10.2019 r. – godz. 9:00

28 – 30.10.2019 r. – godz. 18:00

 

+ Julia Drzał  /Parafia Widełka/

1.10.2019 r. – 30.10.2019 r.  

W Parafii Widełka /1, 8, 15, 23 Msza wieczorowa/

W niedziele w kościele św. Jadwigi:

6.10 – godz. 7.00

13.10 – godz. 9.00

20.10 – 9.00

27.10 – 9.00

Pozostałe dni - godz. 7:00 /kaplica/ 

 

Listopad

 +Emilia Marciniec

01.11.2019 r. – godz. 9:00

02.11.2019 r. – godz. 18:00

03.11.2019 r.- godz. 20:00

04 – 09.11.2019 r. – godz. 18:00

10.11.2019 r. – godz. 20:00

11 – 16.11.2019 r. - godz. 7:00

17.11.2019 r. – godz. 9:00

18 – 23.11.2019 r. – godz. 18:00

24.11.2019 r. – godz. 20:00

25 - 30.11.2019 r. – godz. 7:00

 

+ Stefania Rogoż

02.11.2019 r. – godz. 9:00

03.11.2019 r.- godz. 14:00

04 – 09.11.2019 r. – godz. 7:00

10.11.2019 r. – godz. 10:30

11 – 15.11.2019 r. - godz. 18:00

16.11.2019 r. – godz. 7:00

17.11.2019 r. – godz. 17:00

18 – 22.11.2019 r. – godz. 18:00

23.11.2019 r. – godz. 7:00

24.11.2019 r. – godz. 12:00

25 - 30.11.2019 r. – godz. 7:00

01.12.2019 r. – godz. 14:00

 

+ Anna Szczęch

02.11.2019 r. – godz. 7:00

03.11.2019 r.- godz. 12:00

04 – 08.11.2019 r. – godz. 18:00

09.11.2019 r. – godz. 7:00

10.11.2019 r. – godz. 14:00

11 – 16.11.2019 r. - godz. 7:00

17.11.2019 r. – godz. 14:00

18 – 23.11.2019 r. – godz. 7:00

24.11.2019 r. – godz. 17:00

25 - 29.11.2019 r. – godz. 18:00

30.11.2019 r. – godz. 7:00

01.12.2019 r. – godz. 12:00

 

GRUDZIEŃ

+ Bronisława Płodzień

02 - 07.12.2019 r. – godz. 18:00

08.12.2019 r.- godz. 10:30

09 – 14.12.2019 r. – godz. 7:00

15.12.2019 r. – godz. 20:00

16 – 21.12.2019 r. - godz. 18:00

22.12.2019 r. – godz. 9:00

23 – 24.12.2019 r. – godz. 7:00

25.12.2019 r. – godz. 10:30

26.12.2019 r. – godz. 9:00

27 - 28.12.2019 r. – godz. 7:00

29.12.2019 r. – godz. 10:30

30.12.2019 r. – godz. 7:00

31.12.2019 r. – godz. 16:00

 

+ Bożena Nizioł

02 -06.12.2019 r. – godz. 18:00

07.12.2019 r. – godz. 7:00

08.12.2019 r.- godz. 17:00

07 – 13.12.2019 r. – godz. 18:00

14.12.2019 r. – godz. 7:00

15.12.2019 r. – godz. 12:00

16 – 20.12.2019 r. - godz. 18:00

21.12.2019 r. – godz. 7:00

22.12.2019 r. – godz. 14:00

23 – 24.12.2019 r. – godz. 7:00

25 - 26.12.2019 r. – godz. 12:00

27 - 28.12.2019 r. – godz. 7:00

29.12.2019 r. – godz. 14:00

30.12.2019 r. – godz. 7:00

31.12.2019 r. – godz. 17:00

 

 

Rok 2020

 

Styczeń

+Józef Probola

01.01.2020 r. – godz. 14:00

02.01. – 04.01.2020 r. – godz. 7:00

05.01.2020 r. – godz. 12:00

06.01.2020 r. – godz. 17:00

07.01. – 11.01.2020 r. – godz. 7:00

12.01.2020 r. – godz. 12:00

13.01. – 18.01.2020 r. – godz. 7:00

19.01.2020 r. – godz. 17:00

20.01. – 24.01.2019 r. – godz. 18:00

25.01.2020 r. – godz. 7:00

26.01.2020 r. – godz. 14:00

27.01. – 30.01.2020 r. – godz. 18:00

 

Luty

+ Zofia Czekaj

31.01.2020 r. – godz. 18:00

01.02.2020 r. – godz. 7:00

02.02.2020 r.- godz. 17:00

03 – 08.02.2019 r. – godz. 7:00

09.02.2020 r. – godz. 14:00

10 – 14.02.2020 r. - godz. 18:00

15.02.2020 r. – godz. 7:00

16.02.2020 r. – godz. 17:00

17 – 22.02.2020 r. – godz. 7:00

23.02.2020 r. – godz. 14:00

24 - 28.02.2020 r. – godz. 18:00

29.02.2020 r. – godz. 7:00

 

+Maria Grzebyk

31.01.2020                          godz. 7.00

1.02.2020                            godz. 7.00

2.02.2020                            godz. 10.30

3-7.02.2020                         godz. 18.00

8.02.2020                            godz. 7.00

9.02.2020                            godz. 10.30

10-15.02.2020                     godz. 7.00

16.02.2020                          godz. 10.30

17-21.02.2020                     godz. 18.00

22.02.2020                          godz. 7.00

23.02.2020                          godz. 10.30

24-25.02.2020                     godz. 7.00

26.02.2020                          godz. 9.00

27-29.02.2020                    godz. 7.00

 

Marzec

+ Franciszek Kot

 01.03.2020 r. – godz. 12:00

02.03. – 07.03.2020 r. – godz. 7:00

08.03.2020 r. – godz. 17:00

09.03. – 13.03.2020 r. – godz. 18:00

14.03.2020 r. – godz. 7:00

15.03.2020 r. – godz. 14:00

16.03. – 21.03.2020 r. – godz. 7:00

22.03.2020 r. – godz. 17:00

23.03. – 27.03.2020 r. – godz. 18:00

28.03.2020 r. – godz. 7:00

29.03.2020 r. – godz. 12:00

30.03.2020 r. – godz. 18:00

 

 + Grzegorz Rąb

1                              godz. 10.30

2-7                           godz.7.00

8                              godz.10.30

9-13                         godz. 18.00

14                            godz. 7.00

15                            godz.10.30

16-18                       godz. 7.00

19                            godz. 9.00

20-21                       godz. 7.00

22                            godz. 10.30

23-27                       godz. 18.00

28                            godz. 7.00

29                            godz. 10.30

30                            godz. 7.00

+ Zofia Chmiel 

 01.03.2020 r. – godz. 17:00

02.03. – 07.03.2020 r. – godz. 18:00

08.03.2020 r. – godz. 20:00

09.03. – 14.03.2020 r. – godz. 7:00

15.03.2020 r. – godz. 17:00

16.03. – 21.03.2020 r. – godz. 18:00

22.03.2020 r. – godz. 20:00

23.03. – 28.03.2020 r. – godz. 7:00

29.03.2020 r. – godz. 17:00

30.03.2020 r. – godz. 18:00

 

+ Zofia Korzec

1 III                        godz. 900

2 III – 7 III              godz. 700

8III                         godz. 1200

9 III – 14 III            godz. 1800

15 III                      godz. 700

16 III – 21 III         godz. 700

22 III                      godz. 1200

23 III – 27 III         godz. 1800

28 III                      godz. 700

29 III                      godz. 700

30 III                      godz. 700

+ Marek Woźniak

1 IV – 4 IV             godz. 700

5 IV                        godz. 900

6 IV – 9 IV             godz. 1800

11 IV                      godz. 1900 Wlk. Sob.

12 IV                      godz. 600 Wielkanoc

13 IV                      godz. 1030 Pon. Wielk.

14 IV – 18 IV         godz. 700

19 IV                      godz. 900

20 IV – 24 IV         godz. 1800

25 IV                      godz. 700

26 IV                      godz. 1030

27 IV – 1 V            godz. 700

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia