I NIEDZIELA ADWENTU 4 GRUDNIA 2017 R.

2 grudnia 2017

Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania na przyjście Zbawiciela. Codziennie o godz. 18.00 Msze św. roratnie z procesją z lampionami. Zapraszamy dzieci i dorosłych. Pół godziny wcześniej śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

W tym tygodniu:

Poniedziałek -  Ks. Michał zaprasza o godz. 18.00 młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania, o godz. 18.30 - bezpłatna poradnia prawna. Dyżur pełni Pani Aneta Cieśla.

Wtorek - Ks. Jacek zaprasza na zbiórkę ministrantów, kandydatów na ministrantów i lektorów.

I środa - modlimy się w intencji WSPiA. O godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo pompejańskie.

I czwartek - modlimy się w intencji Uniwersytetu Rzeszowskiego i o powołania kapłańskie i zakonne.

O godz. 17.30 modlitwa różańcowa.

W piątek  8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. u nas będą o godz. 7.00, 9.00, 11.30, 18.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie misyjne. O godz. 12.00 zapraszamy na godzinę łaski.

Ks. Arcybiskup Mokrzycki dziękuję Rycerzom Kolumba, Caritas Parfialnemu i wszystkim ludziom dobrej woli za  pomoc dla biednych na Ukrainie.

Rycerze Kolumba prowadzą zbiórkę makulatury, z której dochód przeznaczony zostanie na pomoc misjom.   Kontener postawiony jest w miejscu starego kościółka. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło.

U Pana Kościelnego i Pana Organisty, można nabywać opłatki. Pamiętajmy, że ofiara za nie to wynagrodzenie za cały rok pracy w naszej świątyni.

Bóg zapłać za wykonane prace przy świątyni i za składane ofiary. W przyszłą niedzielę comiesięczna składka.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku   nr 38  ul. Cegielniana.

• 14:00 - z udziałem dzieci
  • 18:00 - w j. ang. /1 i 3/,