II  Niedziela Wielkanocna  8 kwietnia 2018 r.

6 kwietnia 2018

Dzisiejszą niedzielą dziękujemy Bogu za dar Jego Miłosierdzia, okazywany w całym życiu wiary. Zachęcamy dzisiaj do ucałowania relikwii św. S. Faustyny. O godz. 15.00 zapraszamy na dziękczynną koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Tydzień Miłosierdzia, który rozpoczynamy jest szkołą chrześcijańskiej formacji serca, podkreśla duchowy wymiar dobroczynności, staje się sposobnością do dawania świadectwa i dzielenia z bliźnimi dóbr duchowych i materialnych. Dzisiaj składamy skarbonki wielkopostne, a składka przeznaczona jest na CARITAS diecezjalny.

Codziennie o godz. 15.00 odmawiana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego, a w trzeci piątek miesiąca    Godzina Miłosierdzia połączona z Mszą św.. Gorąco dziękujemy Grupie Modlitewnej Krwi Chrystusa, a szczególnie Pani Bronisławie Szybkowskiej i Stanisławie Kosturek za  codzienną modlitwę.

9 kwietnia obchodzimy przeniesioną Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Tradycyjnie Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest dniem rozpoczęcia modlitw w ramach Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę wyrażającą wartość życia, szczególnie tego bezbronnego, nienarodzonego. Zobowiązania będziemy składać na mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.  Koszyk na deklaracje będzie wystawiony przez cały tydzień.
W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Rycerzy Kolumba i spotkanie młodzieży z kl. II Gimnazjum i kl. VII Szoły Podstawowej przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania.

21 kwietnia planowana jest pielgrzymka do Sankturium Miłosierdzia Bożego i Jana Pawła II. Koszt 40 zł. Wyjazd o godz. 6.30.

W piątek po Mszy św. spotkanie wielkanocne: Koła Parafialnego Caritas, Róż Różańcowych i Komitetu Budowy.

Dziękujemy za składane  ofiary na budowę nowej świątyni. Dzisiaj comiesięczna składka.
W sobotę o godz. 8.00 prosimy do pomocy w sprzątaniu kościoła mieszkańców bloku przy ul. Niepodległości 3 /1-30/.