II Niedziela Zwykła 14 Stycznia 2018 r.

12 stycznia 2018

Wieczór Jadwiżański połączony z lekcjami patriotyzmu będzie w poniedziałek o godz. 18.00.

Ks. prof. Stanisław Nabywaniec rozwinie słowa Jana Pawła II „To jest moja matka, ta Ojczyzna!”.

W dniach 21- 28 stycznia obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W piątek, 19 stycznia, przeżywamy Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego patrona naszej diecezji.

W piątek Godzina Miłosierdzia Bożego. Modlimy się w trudnych sprawach naszego życia i polecamy zmarłych z wypominków rocznych.

Dziękujemy za składane ofiary na budowę świątyni. Dzisiaj comiesięczna składka.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 bloku  prosimy mieszkańców bloku z ul. Cegielnianej 16b.

Dziękujemy za miłe spotkania kolędowe i za składane ofiary. Bóg zapłać!

Tych, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu kolędowym będziemy odwiedzań w poniedziałek i wtorek od godz. 16, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Wszystkim solenizantom zbliżającego się tygodnia, a pośród nich ks. Mariuszowi składamy najserdeczniejsze życzenia i obejmujemy modlitwą.

• 14:00 - z udziałem dzieci
  • 18:00 - w j. ang. /1 i 3/,