III NIEDZIELA ADWENTU   16 grudnia 2018 r.

18 grudnia 2018

Przed nami ostatni tydzień Adwentu. Naszą pomocą bliźnim, życzliwością, przebaczeniem, przygotujmy serca na narodziny Chrystusa. Roraty codziennie o godz. 18.00,  pół godziny przed Mszą św. śpiewamy Godzinki.

U Pana Kościelnego i Pana Organisty, można nabywać opłatki. Pamiętajmy, że ofiara za nie to
wynagrodzenie za pracę w naszej świątyni.

W poniedziałek Wieczór Jadwiżański. Po Mszy św. ucałowanie relikwii naszej patronki.

W czwartek w naszej parafii spowiedź adwentowa

od godz. 9 – 12.00 z krótka przerwą o 10.15

i od 15 – 18.00 z przerwą o 16.15 – 16.45.

Zachęcamy do pojednania się z Jezusem.

We wtorek i środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,  kapłani będą dyżurować w konfesjonale.

W czwartek spowiedź będzie w parafii św. Michała, w piątek w Opatrzności Bożej a w sobotę w Katedrze.

Chorych, u których nie byliśmy na pierwszy piątek miesiąca, odwiedzimy w sobotę od godz. 14.00. Prosimy zapisywać w zakrystii.

Dziękujemy za składane ofiary na budowę wieży i kaplicy adoracyjnej. W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 7650 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła.  W piątek od godz. 9.00, będzie sprzątany i zdobiony kościół na święta i będzie robiona szopka. Prosimy o pomoc.