III Niedziela Wielkiego Postu 4 marca 2018 r.

2 marca 2018

Dzisiaj wspominamy św. Kazimierza, wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia. W tym dniu polecajmy modlitwie pierwszego biskupa diecezji rzeszowskiej Kazimierza Górnego. Z racji Kaziuków Szkolne Koło Caritas rozprowadza serduszka, które oprócz wsparcia dla potrzebujących mogą być pięknym prezentem z racji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątki po rannej Mszy św. /prowadzi grupa Krwi Chrystusa/  i o godz. 17.30,  dla studentów we czwartki o godz. 20.00

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiane są w niedziele o godz. 16.00 i dla studentów

o godz. 19.35. W czasie Gorzkich Żali składka na kwiaty do Bożego Grobu.

Poniedziałek – Adoracja Najświętszeo Sakramentu od godz. 17.30. Po Mszy św. o godz. 18.30 - bezpłatna poradnia prawna. Dyżur pełni Pani Aneta Cieśla.

Wtorek – o godz. 18.00 Msza św. z wręczeniem krzyży dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i egzamin diecezjalny. Po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.

Środa – nabożeństwo pompejańskie i modlitwa w intencji WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Po Mszy spotkanie modlitewne grupy charyzmatyczno-ewangelizacyjnej i kontemplacyjnej.

Czwartek – 8 marca Dzień Kobiet. Obejmujemy modlitwą nasze Panie i składamy gorące życzenia.

Za tydzień czwarta niedziela wielkiego postu, tzw. niedziela radości – laetare.

Caritas rozprowadza baranki wielkanocne, a za ławkami wyłożone są skarbonki wielkopostne, które będziemy składać w darze w niedzielę miłosierdzia.

Jest również do nabycia w cenie 15 zł. Książka „Ty udzielasz przebaczenia – 24 h dla Pana”.

Dziękujemy za ofiary na dalsze prace przy świątyni, za tydzień comiesięczna skłądka. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 8.00 prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców bloku przy ul.  Niepodległości 1 /1-40/.