III Niedziela Zwykła 27 stycznia 2019 r.

25 stycznia 2019

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 koncert kolęd „Leć, kolędo…”, w wykonaniu chóru z Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.

W pierwszy piątek miesiąca od godz. 14.00 odwiedziny chorych, a od 17.00 adoracja i spowiedź. Na Mszę św. i spotkanie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców.

W sobotę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego /Matki Bożej Gromnicznej/. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 18.00. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie gromnic. O godz. 9.00 na Mszy św. będzie grała orkiestra dęta z Rakszawy pod dyrekcją Pana Tadeusza Chlebka. O godz. 17.30 rózaniec w obronie życia, a po Mszy św. nabożeńswto za wstawiennictwem św. Gerarda.

Dziękujemy za składane ofiary na budowę wieży i kaplicy.
Dziękujemy za posprzątanie kościoła.