IV  NIEDZIELA  WIELKANOCNA  12 maja 2019 r.

10 maja 2019

Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza jest dniem modlitw w intencji powołanych do służby Bożej i o nowe powołania. Polecajmy modlitwie siostry zakonne i kapłanów, którzy pracowali i pracują pośród nas, powołanych z naszej parafii: Ks. Wojciecha Mazurka, Ks. Łukasza Śłęczkę, Ks. Łukasza Szpyrkę, Ks.  Tymoteusza Macioszka, S. Katarzynę Habrat, S. Monikę Guzek.
Dzisiaj w naszej parafii dzień I Komunii św. Polecajmy  modlitwie dzieci, które po raz pierwszy przyjmują Chrystusa do swego serca.

Pierwsza Komunia św. w przyszłym roku będzie u nas w parafii 10 maja o godz. 12.00.

Nabożeństwa majowe odprawiane są w niedzielę o godz. 16.30 a w  pozostałe dni o godz. 17.30.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania i spotkanie pielgrzymów, którzy udają się w dniach 25 – 26 maja do Wambierzyc.

We wtorek zbiórka ministrantów i lektorów.

Dziękujemy za składane  ofiary na prace przy świątyni. Dzisiaj comiesięczna składka.
Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców bloku z al. Rejtana 1e /1-20/.