IV Niedziela Wielkiego Postu, 11 marca 2018 r.

10 marca 2018

IV Niedziela Wielkiego Postu

11 marca 2018 r.

Zapraszamy na Drogę Krzyżową, która odprawiana jest w piątki po rannej Mszy św. /prowadzi grupa Krwi Chrystusa/ i o godz. 17.30,
dla studentów we czwartki o godz. 20.00.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiane są w niedziele o godz. 16.00 i dla studentów o godz. 19.35. W czasie Gorzkich Żali składka na kwiaty do Bożego Grobu.

Od poniedziałku uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie przeżywać będą szkolne rekolekcje wielkopostne. Prośmy o dary Ducha Świętego dla uczącej się tam młodzieży.

We wtorek przypada 5. rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Kościoła, Ojca Świętego Franciszka i Ojczyzny.

W czwartek, 15 marca br., przypada 5. rocznica śmierci ks. prałata Bronisława Janika. Pamiętajmy o modlitwie w intencji zmarłego Kapłana, który przez kilka lat gorliwie posługiwał w naszej parafii.

W piątek zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Msza św. w intencji zmarłych polecanych
w wypominkach rocznych. W tym dniu Drogę Krzyżową o godz. 17.30 poprowadzą członkowie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

W sobotę młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą.

W dniu dzisiejszym Panie z parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają baranki wielkanocne, paschaliki oraz książkę: „24 h dla Pana”.

W dniach 21 - 28 marca br. przeżywać będziemy w naszej parafii Misje święte. Już dzisiaj zaplanujmy czas, abyśmy jak najobficiej zaczerpnęli z tego wyjątkowego daru.

Dziękujemy za składane ofiary na kościół. Dzisiaj comiesięczna składka. Bóg zapłać!

Dziękujemy za pomoc przy sprzątaniu kościoła. W sobotę od godz. 8.00 serdecznie prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców bloku przy al. Niepodległości 1 (nry 41-80).