IV Niedziela Wielkiego Postu - 31 marca 2019 r.

29 marca 2019

Na Drogę Krzyżową zapraszamy w piątki po rannej Mszy św. /prowadzi grupa Krwi Chrystusa/  i o godz. 17.30.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiane są w niedziele o godz. 16.00 i dla studentów o godz. 19.35.
W czasie Gorzkich Żali  składka na kwiaty do Bożego Grobu.

Poniedziałek – Adoracja Najświętszeo Sakramentu od godz. 17.30.

Środa – nabożeństwo pompejańskie i modlitwa w intencji WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Po Mszy w każdą środę spotkanie modlitewne grupy charyzmatyczno-ewangelizacyjnej i kontemplacyjnej.

I czwartek miesiąca – modlimy się w intencji o powołanie kapłańskie i zakonne i Uniwersytetu Rzeszowskiego.

I piątek miesiąca od godz. 14.00 odwiedziny chorych, a od 17.00 adoracja i spowiedź. O godz. 18.00 Msza św. i spotkanie dzieci z kl. III.

I sobota miesiąca – o godz. 17.30 modlitwa różańcowa Duchowej Adopcji. O godz. 18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda.

I niedziela miesiąca - po Mszy o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.

Można nabyć baranki wielkanocne i paschałki z corocznej akcji CARITAS, za ławkami wyłożone są skarbonki wielkopostne, które będziemy składać w darze w niedzielę miłosierdzia. W kaplicy są wystawione kosze na żywność, którą otrzymają biedni z naszej parafii.

Dziękujemy za składane ofiary na budowę wieży i kaplicy.
Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać! W sobotę na godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku ul.  Rejtana 1a /21-40/.