IV Niedziela Zwykła 28 stycznia 2018 r.

27 stycznia 2018

W poniedziałek od godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.Po Mszy św. spotkanie Rycerzy Kolumba. O godz. 18.30 można będzie skorzystać z bezpłatnej poradni prawnej u Pani Anety Cieśli.

W środę Msza św. i spotkanie dla samotnych kobiet i mężczyzn po 30 – stce. Temat spotkania to „Odnaleźć miłość po 30 – stce.”

I czwartek - modlimy się w intencji powołań do służby Bożej oraz za Uniwersytet Rzeszowski. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

I piątek –  święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. W tym dniu obchodzimy w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć zakony kontemplacyjne. Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 18.00. Jest to pierwszy piątek miesiąca, od godz. 14.00 odwiedzimy chorych. Spowiedź przed każdą Mszą św.

I sobota - o godz. 17.30 zapraszamy na  nabożeństwo i modlitwę w intencji obrony życia nienarodzonych, za matki oczekujące potomstwa, jak również te, które mają problemy z poczęciem dziecka. O godz. 18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda Majelli.

W tym dniu wspominamy Św. Błażeja, który jest patronem mówców, śpiewaków oraz wszystkich innych osób, które muszą dbać o swoje gardło i struny głosowe. W dniu św. Błażeja po rannej Mszy św. będziemy święcić świece i owoce, które mają chronić gardła..

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.

W czwartek od godz. 8.00 prosimy o pomoc w rozbieraniu choinek i szopki.

Dziękujemy za składane ofiary na prace przy swiątyni. Bóg zapłać.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku z ul. Cegielnianej 16 d.

• 14:00 - z udziałem dzieci
  • 18:00 - w j. ang. /1 i 3/,