Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

IV Niedziela zwykła C, 02.02.2019 r.

3 lutego 2019

W poniedziałek od godz. 8:00 będziemy rozbierać szopkę i choinki, prosimy o pomoc. O godz. 18:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. 

We wtorek (5 lutego) wspominamy św. Agatę. W tym dniu błogosławimy chleb, sól i wodę, które mają zapobiegać pożarom. Po Mszy św. o godz. 18:00 zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów. 

I środa miesiąca – modlimy się w intencji WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. O godz. 17:00 Pompejańskie Nabożeństwo Różańcowe. W tym dniu wspominamy św. Dorotę. Jest ona patronką m.in. młodych małżeństw, ogrodników i patronką naszej Róży. 

I czwartek miesiąca - w tym dniu o godz. 17:30 modlimy się w intencji powołań do służby Bożej oraz za Uniwersytet Rzeszowski. O godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, które poprowadzi ks. Karol Milewski SCJ. 

Dziękujemy za składane ofiary na budowę wieży i kaplicy, za tydzień comiesięczna składka. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.  W sobotę na godz. 8:00 prosimy mieszkańców bloku z ul. Monte Cassino 6 /nry 1-30/.

 

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia