IX Niedziela Zwykła 3 czerwca 2018 r.

2 czerwca 2018

Zapraszamy do przeżywania Oktawy Bożego Ciała i udziału w procesji, codziennie o godz. 17.30. Zakończenie we czwartek błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków.

Trwają dni odpustowe poświęcone naszej patronce św. Jadwidze Królowej jako Nauczycielce Niepodległości. Zakończy je ks. bp Kazimierz Górny błogosławieństwem dzieci. Ponieważ wtedy wypada pierwszy czwartek czerwca modlitwą różańcową wspieramy Uniwersytet Rzeszowski. Ks. Michał Olszewski zaprasza na modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie, która rozpocznie się po Mszy św..

W poniedziałek spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

W pierwszą środę miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na Nabożeństwo Pompejańskie, a o godz. 17.30 na procesję eucharystyczną.

Nabożeństwa do Serca Jezusowego w niedziele odbywają się o godz.16.30, a w dni powszednie o godz.17.40.

W niedzielę 10 czerwca, odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. O godz. 13.00 wykład ks. Jezierskiego
a o godz. 14.00 Msza św. w naszym kościele pod przewodnictwem ks. bpa ordynariusza i rozpoczęcie marszu, który zakończy się w parku papieskim. Zapraszamy do licznego  udziału.

Pierwsza Komunia św. w przyszłym roku będzie u nas w parafii 12 maja o godz. 12.00. Prosimy o zapisywanie dzieci w zakrystii.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. Za tydzień comiesięczna składka.

Dziękujemy za piękne przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję Pani Wandzie Tupaj i Annie Siwiec za wystrój i przygotowanie kościoła do Uroczystości Bożego Ciała i Tygodnia ze św. Jadwigą.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku al. Krzyżanowskiego 6/68 – 88/.