NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 1 KWIETNIA 2018 r.

31 marca 2018

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Dzień zwycięstwa Miłości,  Pokoju - starajmy się ten świąteczny czas spędzić w gronie najbliższych.

Jutro drugi dzień świąt. Zarówno dzisiaj jak i w dniu jutrzejszym  nie będzie Mszy św. o godz. 14.00  i 17.00.

Za tydzień  Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszy o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświetszego Sakramentu. O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Na Mszach św. składamy Skarbonki Wielkopostne.

Dziękujemy za składane  ofiary na prace przy świątyni. Za tydzień comiesięczna składka.

W sobotę o godz. 8.00 proszę do pomocy w sprzątaniu kościoła mieszkańców bloku przy ul.  Zagłoby 8 /41-100/.

21 kwietnia planowana jest pielgrzymka do Sankturium Miłosierdzia Bożego i Jana Pawła II. Koszt 40 zł. Wyjazd o godz. 6.30.

Przez ostatnie trzy dni  adorowaliśmy Jezusa w ciemnicy i przy grobie. Gromadziliśmy się na nabożeństwach ukazując naszą więź z Chrystusem. Dziękuję za tak piękny wyraz wiary i łączności z Bogiem. W tym pięknym przeżyciu pomagało nam wiele osób, którym pragnę podziękować. Wam drodzy parafianie za złożone ofiary na kwiaty. Pani Wandzie Tupaj, za piękny wystrój ciemnicy, grobu i kościoła na dzisiejszą uroczystość. Tym wszystkim, którzy przygotowali grób i ciemnicę, Paniom Annie Siwiec, Teresie Głodzik, Józefie Kobiernik, Grażynie Sowie, Anieli Ślusarz, Irenie Ptaszyńskiej, Kazimierze Łutczyn, Panu Kazimierzowi Ambroziakowi, Panom  kościelnym, wszystkim sprzątającym kościół na dzisiejszą uroczystość. Bóg zapłać! Ks. Krzysztofowi,  Ks. Michałowi, Ks. Jackowi, Ks. Lucjanowi, Ks. Mariuszowi, Różom Różańcowym, Grupie Krwi Chrystusa, Rycerzom Kolumba, parafialnej grupie młodzieżowej, oazie, ministrantom,  lektorom, lektorom dorosłym,  chórowi i Panu Organiście za  przygotowanie i  poprowadzenie liturgii. Bóg zapłać!!

Na czas świętowania życzymy aby Chrystusowa moc zwycięstwa z poranka wielkanocnego, towarzyszyła wam wszystkim i dzisiaj i w każdym dniu. Szczęść wam Boże!