NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO  20 KWIETNIA 2019 r.

20 kwietnia 2019

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Dzień zwycięstwa Miłości, Pokoju - starajmy się ten świąteczny czas spędzić w gronie najbliższych.

Jutro drugi dzień świąt. Zarówno dzisiaj jak i w dniu jutrzejszym  nie będzie Mszy św. o godz. 14.00  i 17.00.

Za tydzień  Niedziela Miłosierdzia Bożego. Na Mszach św. składamy Skarbonki Wielkopostne.  O godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia.
Jest to 28 dzień miesiąca stąd o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela.

Dziękujemy za składane  ofiary na prace przy świątyni.
W sobotę o godz. 8.00 proszę do pomocy w sprzątaniu kościoła mieszkańców bloku al. Rejtana 1d /1-20/.

Przez ostatnie trzy dni  adorowaliśmy Jezusa w ciemnicy i przy grobie. Gromadziliśmy się na nabożeństwach ukazując naszą więź z Chrystusem. Dziękuję za tak piękny wyraz wiary i łączności z Bogiem. W tym pięknym przeżyciu pomagało nam wiele osób, którym pragnę podziękować. Wam drodzy parafianie za złożone ofiary na kwiaty. Pani Wandzie Tupaj, za piękny wystrój ciemnicy, grobu i kościoła na dzisiejszą uroczystość. Tym wszystkim, którzy przygotowali grób i ciemnicę, Paniom Annie Siwiec, Józefie Kobiernik, Grażynie Sowie, Anieli Ślusarz, Marii Wąs, Kazimierze Łutczyn, Panu Andrzejowi Guzkowi, Zbigniewowi Lesiak, Panom  kościelnym, wszystkim sprzątającym kościół na dzisiejszą uroczystość. Bóg zapłać! Ks. Krzysztofowi,  Ks. Michałowi, Ks. Jackowi, Ks. Tomaszowi, Ks. Mariuszowi, Różom Różańcowym, Grupie Krwi Chrystusa, Rycerzom Kolumba, parafialnej grupie młodzieżowej, oazie,  ministrantom,  lektorom, lektorom dorosłym,  chórowi i Panu Organiście za  przygotowanie i  poprowadzenie liturgii. Bóg zapłać!!

Na czas świętowania życzymy aby Chrystusowa moc zwycięstwa z poranka wielkanocnego, towarzyszyła wam wszystkim i dzisiaj i w każdym dniu.
Szczęść wam Boże!