Uroczystość Wniebowstąpienia 13 maja 2018 r.

12 maja 2018

Dzisiaj w naszej parafii dzień I Komunii św. Polecajmy  modlitwie dzieci, które po raz pierwszy przyjmują Chrystusa do swego serca.

Nabożeństwa majowe w dni powszednie odprawiamy o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy szczególnie dzieci pierwszokomunijne, które będą przeżywać biały tydzień.

W wtorek o godz. 18.00 Msza św. z konferencją znanego rekolekcjonisty Ks. Piotra Pawlukiewicza nt. „Po co Duch Święty? – nazwać rzeczy po imieniu”. O godz. 19.30 ciąg dalszy spotkania z ks. Pawlukiewiczem na auli WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

W przyszłą niedziele przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Dziękujemy za składane  ofiary na prace przy świątyni. Bóg zapłać!. Dzisiaj comiesięczna składka.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wystrój i posprzątanie kościoła.
W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku nr 6 al. Krzyżanowskiego /1 – 22a/.

W niedzielę, 20 maja  przeżywać będziemy 17. rocznicę konsekracji Biskupa Rzeszowskiego Jana Wątroby. Polecajmy w modlitwie osobę i posługę Księdza Biskupa.

Pierwsza Komunia św. w przyszłym roku będzie u nas w parafii 12 maja o godz. 12.00. Prosimy o zapisywanie dzieci w zakrystii.

31 maja o godz. 14.00, w uroczystość Bożego Ciała, dzieci z kl. IV Szkoły Podstawowej będą przeżywac
I rocznicę Komunii św.