V  Niedziela Wielkanocna  29 kwietnia 2018r.

28 kwietnia 2018

W wtorek rozpoczynamy maj - miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Nabożeństwa majowe w niedzielę o godz. 16.30 a w tygodniu o godz. 17.30.

W środę 2 maja, przypada Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.Jest to I środa miesiąca. Zapraszamyo godz. 17.00 na Nabożeństwo Pompejańskie imodlitwy w intencji WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

3 maja - Uroczystość MB Królowej Polski i Święto Konstytucji 3 Maja jest to zarazem I czwartek miesiąca. Msze św. u nas będą tak jak w niedzielę. O godz. 12.00 Ks. Michał Olszewski poprowadzi Mszę św. z nabożeństwem o uzdrowienie i uwolnienie.
Uroczystości Patriotyczne w Rzeszowie rozpoczną się Mszą św. w Farze o godz. 9.30, następnie dalsza część uroczystości na Rynku.

I piątek miesiąca – od godz. 14.00 odwiedziny chorych, o godz. 17.00  spowiedź.

I sobota miesiąca - serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się modlić w intencji obrony życia nienarodzonych, za matki oczekujące potomstwa, jak również te, które mają problemy z poczęciem dziecka. O godz. 17.30 modlitwę różańcową prowadzi Duchowa Adopcja. O godz.18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda Majelli.

Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku zaprasza na odpust w dniach od 1 do 13 maja.

12 maja o godz. 10.00 odbędą się święcenia diakonatu, a w sobotę 19 maja,o godz.10.00 święcenia prezbiteratu. Prosimy o modlitwę w intencji kandydatów

Dziękujemy za składane  ofiary na prace przy świątyni. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
W sobotę o godz. 8.00 prosimy do pomocy w sprzątaniu mieszkańców bloku przy
al. Niepodległości 5 /31-56/.