V Niedziela Zwykła 4 Lutego 2018 r.

3 lutego 2018

5 lutego /poniedziałek/ wspominamy św. Agatę. W tym dniu błogosławi się chleb, sól, wodę, które mają zapobiegać pożarom, szczególnie od pioruna. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Jutro nie będzie czynna poradnia prawna.

6 lutego /wtorek/  wspominamy św. Dorotę.  Jest ona patronką m.in. młodych małżeństw, ogrodników. W tym dniu Róża św. Doroty, która czci swoją patronkę zaprasza o godz. 17.30 na modlitwę.

7 lutego /I środa miesiąca/ modlimy się w intencji WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. O godz. 17.00 Pompejańskie Nabożeństwo Różańcowe.

11 lutego /niedziela/, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, Kościół będzie przeżywał XXV Światowy Dzień Chorego. Modlimy się w tym dniu w intencji chorych.  Chorzy, którzy pragną otrzymać sakrament chorych, proszeni są o zgłaszanie się w zakrystii.

Dziękujemy za składane ofiary na prace przy swiątyni. W przyszłą niedzielę comiesięczna składka. Bóg zapłać.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za pomoc przy rozebraniu choinek i szopki. Bóg zapłać!
W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku z ul. Cegielnianej 16 e.