VI  Niedziela Wielkanocna  6 maja 2018 r.

5 maja 2018

Nabożeństwa majowe odprawiane są w niedziele o godz. 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30.

W sobotę od godz. 9.00 – 10.00, spowiedź przed pierwszą Komunią św..

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00, dzieci z klasy III przystąpią do I Komunii św. Polecajmy ich naszej modlitwie.

W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy dzieci z kl. III SP wraz z rodzicami na kolejną próbę przed uroczystością I Komunii św.
W tym dniu również po Mszy św.spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

W wtorek zbiórka ministrantów i lektorów.

26 maja o godz. 11.00,  Ks. dk. Tymoteusz Macioszek przyjmie święcenia prezbiteratu, a 27 maja o godz. 12.00, odprawi Mszę św. Prymicyjną w naszym kościele. Dla ks. dk. Tymoteusza nasza parafia jest najbliższą rodziną, dlatego módlmy się  w Jego intencji.
Po błogosławieństwie, Przedstawicielka grup parafialnych opowie o przygotowaniu prymicji.

Procesja Eucharystyczna w Boże Ciało planowana jest w tym roku w kierunku krzyża przy ul. Cegielnianej. Pierwszy ołtarz byłby przy bloku a. Rejtana 14, przygotowują go mieszkańcy tego bloku, drugi ołtarz przy bloku al. Rejtana 14a, przygotowują go mieszkańcy tego bloku, trzeci ołtarz przy bloku ul. Cegielniana 38, przygotowują go mieszkańcy bloków z ul. Cegielnianej 38, 36, 34, 32, 30, 28, czwarty ołtarz przy Krzyżu, przygotowują mieszkańcy bloków z ul. Cegielnianej 18, 18c, d, e, 16a, b, c, d, e. Za procesję odpowiedzialny jest Ks. Jacek Pasela.

Rocznica I Komunii św. będzie w Boże Ciało /31 maja/ na Mszy św. O godz. 14.00.

I Komunia św. w przyszłym roku będzie 12 maja, o godz. 12.00.

W dniu dwunastym maja (sobota) jest mozliwosc wyjazdu na Pielgrzymkę Akademicką na Jasną Górę. Koszt - 10 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy studentow. Zapisy u ks. Lucjana.

Dziękujemy za składane  ofiary na prace przy świątyni. W przyszłą niedzielę comiesięczna składka. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.  W sobotę o godz. 10.00 prosimy do pomocy w sprzątaniu rodziców dzieci pierwszokomunijnych.