XI Niedziela Zwykła 17 czerwca 2018 r.

15 czerwca 2018

Litanię do Serca Jezusowego w niedziele śpiewamy o godz.16.30, a w dni powszednie o godz.17.45.

W środę 20 czerwca o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie dla samotnych po 30-stce.

Temat spotkania - „Wszystko jest darem".

Pierwsza Komunia św. w przyszłym roku będzie u nas w parafii 12 maja o godz. 12.00. Prosimy
o zapisywanie dzieci w zakrystii.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 4520 zł.

Biskup Rzeszowski zaprasza do udziału w 41. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.

W tym tygodniu przy kościele pracowali:  Ziaja Józef, Pypeć Jan, Najda Leszek, Najda Łukasz, Brzyski Stanisław, Maczuga Mieczysław, Gorczyca Bogusław. Bóg zapłać!

Dziękujemy za posprzątanie kościoła.
W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku al. Krzyżanowskiego 6/111 – 132/.

PKP Polskie Linie Kolejowe zwracają się z prośbą  o zachowanie szczególnej  na przejazdach kolejowych. Od 1 czerwca 2018 r. przejazdy kolejowo - drogowe zostały wyposażone w żółte naklejki z indywidualnym numerem identyfikacyjnym. Znajdują się one po wewnętrznej stronie krzyży św. Andrzeja i napędów rogatkowych. W przypadku awarii, zagrożenia wypadkiem lub wypadku należy dzwonić pod wskazany na naklejce numer telefonu i podać numer przejazdu, co umożliwi szybką identyfikację miejsca i odpowiednią interwencję.