XIII Niedziela Zwykła 1 lipca 2018 r.

29 czerwca 2018

XIII Niedziela Zwykła 1 lipca 2018 r.

Od dzisiejszej niedzieli przez lipiec i sierpień nie będzie Mszy św. o godz. 14.00, 17.00 i 18.00.

W I środę miesiąca – modlimy się w intencji WSPiA. O godz. 17.00 Pompejańskie Nabożeństwo Różańcowe.

W I czwartek miesiąca – modlimy się w intencji o powołania kapłańskie i zakonne i Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W I piątek miesiąca - od godz. 14.00 odwiedziny chorych, a od 17.00 spowiedź.

W I sobotę miesiąca - serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się modlić w intencji obrony życia nienarodzonych, za matki oczekujące potomstwa, jak również te, które mają problemy z poczęciem dziecka. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzi Duchowa Adopcja. O godz. 18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda Majelli.

Rada Osiedla Mieszka I, w dniu dzisiejszym zaprasza mieszkańców na Piknik Rodzinny na boisku osiedlowym przy ul. Kustronia o godz. 14.00.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. W przyszłą niedzielę comiesięczna składka.
W tym tygodniu przy kościele pracowali: Najda Leszek, Najda Łukasz. Bóg zapłać!
Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku
al. Krzyżanowskiego 12/19 – 36a/.

Dzisiaj gościmy s. Szymonę z Jazłowca na Ukrainie, która opowie o swojej pracy. Po Mszach św. możemy wspierać powstające dzieło ofiarą do puszek.

W dniu 30 czerwca zostało wywieszone w gablocie parafialnej zapytanie ofertowe na budowę Międzynarodowego Studenckiego Centrum Kultury Chrześcijańskiej z dofinansowania Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Konkurs ofert odbędzie się 16 lipca.