XVI Niedziela zwykła C, 21.07.2019 r.

20 lipca 2019

Dzisiaj, z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców oraz zbiórka datków na środki transportu dla misjonarzy. Ofiarę można wrzucać do puszek Caritas wystawionych za ławkami.

W tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek Święto św. Marii Magdaleny,

- we wtorek Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy,

- we czwartek Święto św. Jakuba, apostoła oraz św. Krzysztofa,

- w piątek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny (pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych rodziców).

Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia i otaczamy modlitwą, a pośród nich ks. Krzysztofa.

W przyszłą niedzielę, 28 lipca zapraszamy na Mszę św. i na nabożeństwo za wstawiennictwem św. Charbela. Rozpoczęcie o godz. 18:00.

Również w przyszłą niedzielę w rzeszowskiej Katedrze odbędzie się spotkanie organizacyjne przed Pieszą Pielgrzymką z Rzeszowa na Jasną Górę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15:00. Istnieje jeszcze możliwość zapisania się. Zapraszamy.

Dziękujemy za złożone ofiary na budowę kaplicy i wieży. W ubiegłą niedzielę przedstawiciele Komitetu Budowy zebrali 6540 zł. Bóg zapłać! Dziękujemy także za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 8:00 prosimy mieszkańców bloku przy al. Rejtana 14a  /nry 1-20/.