XVII Niedziela Zwykła  29 lipca 2018 r.

28 lipca 2018

W I środę miesiąca – modlimy się w intencji WSPiA. O godz. 17.00 Pompejańskie Nabożeństwo Różańcowe.

W I czwartek miesiąca – modlimy się w intencji o powołania kapłańskie i zakonne i Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W I piątek miesiąca - od godz. 14.00 odwiedziny chorych, a od 17.00 spowiedź.

W I sobotę miesiąca - serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się modlić w intencji obrony życia nienarodzonych, za matki oczekujące potomstwa, jak również te, które mają problemy z poczęciem dziecka. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzi Duchowa Adopcja. O godz. 18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda Majelli.

W sobotę, 4 sierpnia br. wyruszy Rzeszowska Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza św. na rozpoczęcie Pielgrzymki będzie miała  miejsce przy Rzeszowskiej Farze o godz. 6.30. Zapraszamy do udziału i duchowego towarzyszenia pielgrzymom, także za pośrednictwem Radia Via.

Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

W tym tygodniu pracowali Panowie Józef Tomaszek, Jan Jagiełowicz, Józef Ziaja, składamy im serdeczne Bóg zapłać.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku
al. Krzyżanowskiego 12/91 – 110/.