Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

XVIII Niedziela Zwykła 5 sierpnia 2018 r.

4 sierpnia 2018

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą – 5 sierpnia 2018 r.

 1. W bieżącym tygodniu w liturgii Kościoła św. będziemy obchodzić:
- w poniedziałek, 6 sierpnia: Święto Przemienienia Pańskiego,
- we czwartek, 9 sierpnia: Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy,
- w piątek, 10 sierpnia: Święto św. Wawrzyńca, męczennika.

2. Wczoraj wyruszyła 41. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia pielgrzymom poprzez fale Katolickiego Radia VIA. Pielgrzymka dotrze do celu w poniedziałek,
13 sierpnia. 

3. W sobotę 11 sierpnia 2018 r. w Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej rozpocznie się Wielki Odpust, który potrwa do Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zachęcamy do uczestnictwa w tych uroczystościach

4. Pan Prezydent Miasta Rzeszowa zaprasza mieszkańców osiedli Mieszka I i Paderewskiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu szóstym sierpnia (poniedziałek) o godz. 16:30 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 przy alei Krzyżanowskiego. Omówione zostaną wnioski do budżetu miasta na 2019 r. oraz bieżące sprawy osiedli.

5. Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace prowadzone w naszej parafii. W przyszłą niedzielę będzie comiesięczna składka na ten cel.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8:00 prosimy mieszkańców bloku nr 8A przy ul. Kopisto, mieszkania 1-201.

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia