XX Niedziela Zwykła  18 sierpnia 2019 r.

14 sierpnia 2019

W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej.
W piątek wspomnienie bł. Władysława Findysza.
W sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.

25 sierpnia (niedziela) w rzeszowskiej Katedrze odbędą się Dożynki Diecezjalne. O godz. 12.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory.

Dziękujemy za ofiarę złożoną na budowę więży i kaplicy. W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 5070 zł.
Dziękujemy za posprzątanie kościoła a w najbliższa sobotę o godz. 8 prosimy mieszkańców bloku Rejtana 14a mieszkania 81-100.

Z woli ks. Biskupa parafię opuszczają  ks. Krzysztof Cieśla, który udaje się do pracy duszpasterskiej w parafii Rzeszów – Przybyszówka z obowiązkiem tworzenia nowej wspólnoty parafialnej w Rzeszowie – Pustki i Ks. Tomasz Fularz, który udaje się do pracy duszpasterskiej w parafii Rzeszów – Fara. Dziękujemy im za pracę duszpasterską w parafii, otaczamy naszymi modlitwami. Na ich miejsce przychodzą Ks. Grzegorz Kot z Parafii św. Krzyża w Rzeszowie i Ks. Rafał Wroński z Parafii Czarna Sędziszowska. Pamiętajmy o nich w modlitwach.