XX Niedziela Zwykła  19 sierpnia 2018 r.

17 sierpnia 2018

W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

W czwartek liturgiczne wspomnienie bł. Władysława Findysza.

W piątek święto św. Bartłomieja Apostoła.

26 sierpnia (niedziela) Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, odpust na Drabiniance, a w rzeszowskiej Katedrze odbędą się Dożynki Diecezjalne, podczas których będziemy dziękować za tegoroczne zbiory.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 7000 zł.
Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku Kopisto 8C /339-466/

Z dniem 24 sierpnia z woli Księdza Biskupa naszą parafię opuszcza Ks. dr Lucjan Dyka. Dziękujemy mu za jego posługę w parafii i duszpasterstwie akademickim. Obejmujemy modlitwą i życzymy szybkiego ukończenia pracy habilitacyjnej. Ks. Lucjan będzie Duszpasterzem Akademickim w parafii Chrystusa Króla. w Rzeszowie. Do nas został skierowany Ks. dr Tomasz Fularz z parafii Chrystusa Króla. Witamy go i obejmujemy modlitwą.