XXI Niedziela Zwykła  26 sierpnia 2018 r.

25 sierpnia 2018

Od przyszłej niedzieli wracają Msze św. o godz. 14.00 z udziałem dzieci i o godz. 17.00. W soboty Msza św. o godz. 18.00 będzie odprawiana z formularza niedzielnego.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele.
Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku Podwisłocze 33 i 35.

1 września przeżywamy rocznicę wybuchu II wojny światowej, módlmy się za poległych w obronie Ojczyzny i o pokój na świecie. W modlitwie pamiętajmy też o zmarłym Ks. Bronisławie Janiku, w dzień jego imienin. W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy na modlitwę w intencji obrony życia nienarodzonych, za matki oczekujące potomstwa, jak również te, które mają problemy z poczęciem dziecka. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa. O godz. 18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda Majelli.

Z dniem 24 sierpnia z woli Księdza Biskupa naszą parafię opuścił Ks. dr Lucjan Dyka. Dziękujemy mu za jego posługę w parafii i duszpasterstwie akademickim. Ks. Lucjan został Duszpasterzem Akademickim w parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie. Do nas został skierowany Ks. dr Tomasz Fularz z parafii Chrystusa Króla. Witamy go i obejmujemy modlitwą.