XXII Niedziela Zwykła 1 września 2019 r.

30 sierpnia 2019

1 września przeżywamy rocznicę wybuchu II wojny światowej, módlmy się za poległych w obronie Ojczyzny i o pokój na świecie. W modlitwie pamiętajmy też o zmarłym Ks. Bronisławie Janiku, w dzień jego imienin.

Od dzisiejszej niedzieli wracają Msze św. o godz. 14.00 z udziałem dzieci, które będzie prowadził ks. Rafał Wroński i o godz. 17.00.

W poniedziałek o godz. 9.00  Msza św. na rozpoczęcie roku dla Szkoły medycznej i ZS nr 2.
O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.  Po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zbiórka ministrantów i lektorów.

W pierwszą środę miesiąca o godz. 17.00 Nabożeństwo Pompejańskie. W tym dniu modlimy się w intencji Rzeszowskiej Szkoły Wyższej -WSPiA. Wspólnota charyzmatyczno - ewangelizacyjna  wraz z Księdzem Michałem i wspólnota kontemplacyjna wraz z ks. Mariuszem zapraszają w każdą środę na spotkania.

W pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się w intencji powołań do służby Bożej oraz za Uniwersytet Rzeszowski.

W pierwszy piątek – od godz. 14.00 odwiedziny chorych, od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź.  Spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci z III klas Szkół Podstawowych, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. będzie o godz. 18.00 z ks. Rafałem.

W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy na modlitwę w intencji obrony życia nienarodzonych, za matki oczekujące potomstwa, jak również te, które mają problemy z poczęciem dziecka. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa. O godz. 18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda Majelli.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. W przyszła niedzielę comiesięczna składka.
Dziękujemy za posprzątanie kościoła a w najbliższą sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców Rejtana 14a mieszkania 121-140.