Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

XXIII Niedziela zwykła B, 9.09.2018 r.

8 września 2018

Ogłoszenia parafialne

XXIII Niedziela zwykła

9 września 2018 r.

        

W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie Grupę Biblijną (Dorosłych lektorów) oraz Rycerzy Kolumba. 

We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów. 

W środę obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Rzeszowskiej.

W czwartek przeżywamy dzień modlitw w intencji Kościoła, Ojca Świętego Franciszka i Ojczyzny. Zapraszamy w tym dniu do rzeszowskiej Katedry na nabożeństwo fatimskie. W tym roku przedstawiciele naszej parafii poprowadzą modlitwę różańcową. Rozpoczęcie o godz. 19:00. Osoby chętne do prowadzenia modlitwy Różańcowej bądź niesienia figury Matki Bożej proszone są o zgłaszanie się do zakrystii.

W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. Dzisiaj comiesięczna składka. 

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 8:00 prosimy mieszkańców bloku przy ul. Orląt Lwowskich 2 /nry 21-50/. 

Od przyszłego tygodnia przy naszej parafii odbywać się będzie zbiórka makulatury. Kontener na makulaturę ustawiony będzie obok plebanii. 

Rada Osiedla Mieszka I, zaprasza mieszkańców w najbliższą środę, 12 września na bezpłatne wyjście do Multikina na film  „Dywizjon 303 prawdziwa historia” – rozpoczęcie filmu o godz. 19:30. Osoby zainteresowane filmem prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii po każdej Mszy św. 

W dniach 15-23 lutego 2019 r. organizowana jest z naszej parafii pielgrzymka do Ziemi Świętej we współpracy z biurem pielgrzymkowym „Egeria” z Lublina. Koszt – 1750 zł + 490 $. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń. Zapisy w zakrystii, kancelarii oraz u ks. Michała. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

 

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia