XXIV Niedziela Zwykła 15 września 2019 r.

15 września 2019

Już po raz dziewiąty, w dniach 15-22 września 2019, będziemy przeżywać w naszej Ojczyźnie Tydzień Wychowania. W tym roku chcemy przyłączyć się do pierwszych uczniów Jezusa i wraz z nimi zadać naszemu Mistrzowi pytanie: „Nauczycielu, gdzie mieszkasz?” (J 1, 38).

18 września obchodzimy święto św. Stanisława Kostki. W tym dniu modlimy się w intencji dzieci i młodzieży.

20 września w trzeci piątek miesiąca o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.

Zapraszamy małżeństwa na spotkanie z cyklu „ W drodze do Emaus”. Są to spotkania adresowane do małżeństw, które poszukują wspólnoty formacyjnej. Spotkania poprowadzi ks. Grzegorz Kot.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 6900zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku   nr 10  ul. Cegielniana.