XXIV Niedziela zwykła 16 września 2018 r.

15 września 2018

We wtorek po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.

Od października rozpoczynamy przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla osób starszych. Prosimyosoby, które zaniedbały przygotowanie i przyjęcie Sakramentu o zapisywanie w zakrystii.

W dniach 5 – 6 października br., Rycerze Kolumba organizują pielgrzymkę na Jasną Górę. Koszt 70 zł.

Wyjazd 5 pażdziernika /piątek/ o godz. 13.00. Posiłki i nocleg we własnym zakresie.

Program: Różaniec w Kaplicy Cudownego Obrazu MB, Apel Jasnogórski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej, Czuwanie całonocne w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Sobota - Konferencja w sali Ojca Kordeckiego, spotkania z JE Ks. Abp. Wacławem Depo, z Najwyższym Rycerzem Carlem Andersonem z Ks. Tomaszem Kancelarczykiem z Fundacji Małych Stópek ze Szczecina. Uczczenie 100. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich, Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu MB pod przewodnictwem JE Ks. Abp. Wacława Depo. Wyjazd do Sanktuarium MB w Leśniowie. Przyjazd planowany w sobotę około godz. 22.00

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. W ubiegła niedzielę komitet zebrał 5120 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku przy ul. Orląt Lwowskich 2 /nry od 51 do końca i Kustronia 6 /nry 1-20/.