XXV Niedziela zwykła 23 września 2018 r.

21 września 2018

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
Od października rozpoczynamy przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla osób starszych. Prosimy osoby, które zaniedbały przygotowanie i przyjęcie Sakramentu o zapisywanie w zakrystii.

We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów.

W sobotę 29 września obchodzimy Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu odpust
w Parafii św. Michała. Ks. Michałowi z racji imienin i wszystkim solenizantom zbliżającego się tygodnia składamy serdeczne życzenia.

W dniach 5 – 6 października br., Rycerze Kolumba organizują pielgrzymkę na Jasną Górę i do Leśniowa. Koszt przejazdu 70 zł. Koszt Posiłków i noclegów /noclegi są zarezerwowane/ we własnym zakresie.
Wyjazd 5 pażdziernika /piątek/ o godz. 13.00.

W przyszłą niedzielę składka na Caritas Diecezji Rzeszowkiej.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła, w sobotę od godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku przy ul.   Kustronia 6 /21-40/.