Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

XXVII niedziela zwykła B, 07.10.2018 r.

6 października 2018

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.30. Podczas  nabożeństw dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. 

Dzisiaj o godz. 20.00 uroczysta Msza św. inaugurująca nowy rok akademicki w WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. 

Od bieżącego tygodnia zapraszamy studentów do Duszpasterstwa Akademickiego „Emaus”. Spotykania rozpoczynają się o godz. 18:30, a kończą wspólną Eucharystią o godz. 20:00. 

We czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na próbę chór parafialny. 

W najbliższą sobotę zapraszamy do rzeszowskiej katedry na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 19:00.

W sobotę imieniny obchodzi bp Edward Białogłowski. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie. 

W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie Ojcostwa. Szczegółowy plan wydarzeń znajdziemy na plakatach. W tym dniu naszą ofiarą do puszek będziemy budować „Żywy Pomnik Jana Pawła II”.

Również w przyszłą niedzielę w Bazylice oo. Bernardynów odbędzie się konferencja pt. „Odrodzenie Polski w 1918 r.”. Rozpoczęcie o godz. 15:00. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń. 

Przypominamy, że przy naszej parafii trwa zbiórka makulatury, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy studni w krajach afrykańskich. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję.

Dziękujemy za złożone ofiary na dalsze prace przy kościele. Za tydzień comiesięczna składka. Dziękujemy także za posprzątanie kościoła, w sobotę od godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku przy ul. Monte Cassino 14 /nry 1-20/.

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia