Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

XXVIII Niedziela zwykła B, 14.10.2018

13 października 2018

Dzisiaj w polskim Kościele przeżywamy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie Ojcostwa. Szczegółowy plan wydarzeń znajdziemy na plakatach. Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na dzieło: Żywy Pomnik Jana Pawła II. 

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 16:30. Podczas nabożeństw dzieci będą otrzymywać pamiątkowe obrazki. 

W poniedziałek po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz Rycerzy Kolumba. 

We wtorek będziemy przeżywać 40. rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. 

We czwartek święto św. Łukasza Ewangelisty. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach służby zdrowia. Po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie chóru parafialnego. 

W piątek zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. Rozpoczęcie o godz. 15:00. 

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Misyjny. 

Dziękujemy za składane ofiary na dalsze prace przy kościele. Dzisiaj comiesięczna składka. Od minionego tygodnia rozpoczęliśmy prace przy budowie wieży kościelnej oraz Międzynarodowego Studenckiego Centrum Kultury Chrześcijańskiej. Prosimy o modlitwę, aby to działo Boże i ludzkie mogło zostać ukończone. 

Dziękujemy za posprzątanie kościoła, w sobotę od godz. 8:00 prosimy mieszkańców bloku przy ul. Monte Cassino 14 /nry 21-40/.

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia