Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

XXX Niedziela zwykła  28 października 2018 r.

27 października 2018

W środę zakończenie nabożeństw różańcowych.

Jutro i we wtorek zapraszamy na kolejne spotkania różańcowe o godz. 17.00. Różaniec w poniedziałek prowadzi Róża bł. Karoliny a we wtorek Róża Matki Bożej Pompejańskiej.

W czwartek przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. przed południem tak jak w każdą niedzielę, zaś po południu  tylko o godz. 20.00. O godz. 14.00  Msza św. będzie odprawiana na cmentarzu Rzeszów Wilkowyja.  W Uroczystość Wszystkich Świętych i przez oktawę można zyskać odpust zupełny, a przez pozostałe dni listopada odpust cząstkowy.  

I piątek miesiąca – od godz. 14.00 odwiedziny chorych, o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego   sakramentu i spowiedź.  

I sobota miesiąca - serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą się modlić w intencji obrony życia nienarodzonych, za matki oczekujące potomstwa, jak również te, które mają problemy z poczęciem dziecka. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzi Duchowa Adopcja. O godz. 18.00 Msza św. i modlitwa za wstawiennictwem św. Gerarda Majelli.

W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 7.00.

Dziękujemy za składane ofiary na dalsze prace przy kościele.   

Dziękujemy za posprzątanie kościoła, w sobotę od godz. 8:00 prosimy mieszkańców bloku przy ul. Monte Cassino 12 /nry 1-18/.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne i spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
Katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się 6 listopada o godz. 19.00.

Od piątku przez cały listopad po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych z wypominków listopadowych. A w każdą niedzielę przed ranną Mszą św. modlimy się za zmarłych z wypominków rocznych i polecamy ich w czasie Godziny Miłosierdzia w trzecie piątki miesiąca. Wypominki listopadowe można składać do puszki za ławkami, zaś wypominki roczne zapisujemy w zakrystii.

 

ŁZA ZA ZMARŁYMI WYPARUJE
KWIAT NA GROBIE ZWIĘDNIE
MODLITWA NATOMIAST DOCIERA
AŻ DO SERCA NAJWYŻSZEGO  /św. Augustyn/

 

 

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia