XXXII Niedziela Zwykła 12 listopada 2017 r.

11 listopada 2017

Codziennie przez cały listopad po Mszy św. wieczorowej modlimy się za zmarłych z wypominków listopadowych. A w każdą niedzielę przed ranną Mszą św. modlimy się za zmarłych z wypominków rocznych i polecamy ich w czasie Godziny Miłosierdzia w trzecie piątki miesiąca. Wypominki listopadowe można składać do puszki, roczne zapisujemy w zakrystii.

Dzisiaj  przeżywamy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”.

W poniedziałek w parafii św. Michała księża z dekanatu odpawią Mszę św. w intencji zmarłych kapłanów.

We wtorek zbiórka ministrantów i lektorów

We czwartek próba chóru.

W trzeci piątek miesiąca o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia.

W piątek (17 listopada)będziemy gościć ks. bpa Antoniego Długosza wraz z zespołem, który rozpocznie „WIECZORY UWIELBIENIA DLA DZIECI”. Zapraszamy dzieci z rodzicami i tych, którzy pragną wielbić Pana o godz. 18.00.

W sobotę pielgrzymka do Częstochowy. Wyjazd o godz. 0.30.

Dziękujemy za składane  ofiary na budowę nowej świątyni. Dzisiaj comiesięczna składka.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku przy al. Rejtana 14a nr 121 – 140.

• 14:00 - z udziałem dzieci
  • 18:00 - w j. ang. /1 i 3/,