XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 19 LISTOPADA 2017 r.

18 listopada 2017

Codziennie przez cały listopad po Mszy św. wieczorowej modlimy się za zmarłych z wypominków listopadowych. A w każdą niedzielę przed ranną Mszą św. modlimy się za zmarłych z wypominków rocznych i polecamy ich w czasie Godziny Miłosierdzia w trzecie piątki miesiąca. Wypominki listopadowe można składać do puszki, roczne zapisujemy w zakrystii.

W poniedziałek Wieczór Jadwiżański i spotkanie Rycerzy Kolumba.

We wtorek zbiórka ministrantów i lektorów. Po Mszy św. spotkanie grup parafialnych.

We czwartek próba chóru.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla.

Odpowiadając na apel ks. Abpa Mieczysława Mokrzyckiego, od dzisiaj Rycerze Kolumba i Caritas Parafialny wystawią kosze na żywność  dla potrzebujących mieszkańców Lwowa.

Dziękujemy za składane  ofiary na budowę nowej świątyni. W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 5900 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku przy al. Rejtana 14a nr 141 – 156.

• 14:00 - z udziałem dzieci
  • 18:00 - w j. ang. /1 i 3/,