Kościół Akademicki w Rzeszowie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie, al. T. Rejtana 21

XXXIII Niedziela zwykła B, 18.11.2018 r.

17 listopada 2018

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców w kościele.

W środę imieniny obchodzi ks. Proboszcz. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Solenizanta.

W czwartek wspomnienie św. Cecylii patronki muzyki kościelnej.

W piątek o godz. 18:00 o. Bogdan Kocańda poprowadzi Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz wygłosi konferencję „Rozmawiajmy ze sobą”.

w sobotę o godz. 17:30 nabożeństwo do św. Józefa.

W przyszłą niedzielę - Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Zapraszamy w tym dniu na godz. 18:30 na Koncert Niepodległościowy Wdzięczni Chrystusowi Królowi Wszechświata za odzyskaną wolność. Podczas koncertu zostaną wykonane pieśni religijno-patriotyczne połączone z medytacją polskiej modlitwy poetyckiej.

Przez cały listopad po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych z wypominków listopadowych. A w każdą niedzielę przed ranną Mszą św. modlimy się za zmarłych z wypominków rocznych i polecamy ich w czasie Godziny Miłosierdzia w trzecie piątki miesiąca. Wypominki listopadowe można składać do puszki za ławkami, zaś wypominki roczne zapisujemy w zakrystii.

Dziękujemy za składane ofiary na dalsze prace przy kościele. W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 6800 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła, w sobotę od godz. 8:00 prosimy mieszkańców bloku przy ul. Monte Cassino 10 /nry 1-20/. 

Msze święte

w niedzielę o:

w dni powszednie:

  • 7:00
  • 18:00

Liturgia dnia