Proboszcz

Ks. mgr Janusz Kosior – urodzony w 1962 r., wyświęcony w 1988 r., w parafii posługuje od 2006 r. Opiekuje się Różami Żywego Różańca, Parafialnym Oddziałem Caritas, Grupą Krwi Chrystusa, Komitetem Budowy, Rycerzami Kolumba.

Wikariusze

Ks. mgr Krzysztof Cieśla –  urodzony w 1982 r., wyświęcony w 2007 r., w parafii posługuje od 2010 r. Jest katechetą w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie oraz nauczycielem akademickim i duszpasterzem WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Opiekuje się Oazą, Scholą Dziecięco-Młodzieżową, prowadzi Msze św. z udziałem dzieci o godz. 14. Przygotowuje dzieci do I Komunii św.

Ks. dr Lucjan Dyka – urodzony w 1976 r., wyświęcony w 2002 r., w parafii posługuje od 2013 r. Jest wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym, w Diecezjalnym Studium Organistowskim i Studium Muzyki Liturgicznej oraz nauczycielem języka łacińskiego w Nowicjacie Zakonu Pijarów w Rzeszowie. Jest duszpasterzem akademickim DA „Emaus”. Opiekuje się Kręgiem Rodzin, Stowarzyszeniem „Spotkania Małżeńskie”, Duchową Adopcją Dziecka Poczętego, jest członkiem Świeckiego Zakonu Karmelitów Bosych. Prowadzi Msze św. akademickie o godz. 20., oraz nabożeństwa za wstawiennictwem św. Gerarda.
www.lucjandyka.pl

Ks. mgr Jacek Pasela – urodzony w 1976 r., wyświęcony w 2003 r., w parafii posługuje od 2016 r. Jest katechetą w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie. Opiekuje się Liturgiczną Służbą Ołtarza, Grupą Dorosłych Lektorów, jest asystentem Chóru Parafialnego. Prowadzi nabożeństwa pompejańskie.

Ks. mgr Michał Domasik – urodzony w 1985 r., wyświęcony w 2013 r., w parafii posługuje od 2016 r. Jest katechetą w Zespole Szkół nr 2 oraz Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie. Przygotowuje młodzież do Sakramentu Bierzmowania i opiekuje się  i Wspólnotą „Magnalia Dei”.

Pomoc duszpasterska

Ks. mgr lic. Mariusz Pasternak – urodzony w 1966 r., wyświęcony w 1995 r. jako kapłan diecezji sosnowieckiej, w parafii posługuje od 2015 r. Prowadzi Koło Misyjne.

Na terenie parafii mieszka

Ks. prof. dr hab. Stanisław Nabywaniec