Informacje dla wyjeżdżających do Krempnej 7 października 2017 r.- „Różaniec Do Granic”

Otrzymaliśmy potwierdzenie rejestracji na ogólnopolskie wydarzenie: „Różaniec Do Granic”.

Wszystkich zapisanych zapraszamy 7 października 2017 r. pod kościół św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie (al. Rejtana 21). O godz. 8.00 wyruszymy w autokarowej pielgrzymce. Poniżej prezentujemy informacje otrzymane od Organizatora.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,
bardzo dziękujemy za rejestrację na stronie www.rozaniecdogranic.pl.
Kościół:
św. Maksymiliana Kolbego
Krempna 14
38-232 Krempna
Liczba osób: 60
Spotykamy się wszyscy 07.10.2017, by modlić się o wszelkie potrzebne łaski (ratunek) dla Polski i całego świata.
Program wydarzenia jest następujący:
W wybranym kościele stacyjnym
10.30 Modlitwa i konferencja wprowadzająca – w miarę możliwości prosimy o nieco wcześniejsze przybycie.
11.00 Eucharystia.
12.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
Po nabożeństwie eucharystycznym czas na posiłek i przejście lub przejazd na miejsce modlitwy różańcowej.
W wyznaczonych punktach modlitewnych, w pobliżu granicy Polski
Do stref modlitwy będą kierować wolontariusze. Proszę się nie obawiać, jeśli strefy będą w dużej odległości od kościoła, będzie można dojechać samochodem lub autokarem. W niektórych diecezjach wszyscy wierni wyruszą z kościołów na pielgrzymkę różańcową wyznaczonym szlakiem, wzdłuż granic.
14.00 Modlitwa różańcowa.
Odmawiamy wszystkie cztery części różańca, na stornie internetowej, w sekcji „do pobrania” można znaleźć rozważanie różańcowe przydatne w czasie odmawiania modlitwy.
15:30 Modlitwa na zakończenie.
Ważne informacje:
• Wydarzenie jest całodniowe, ale nie wymaga organizowania noclegu. Zaczynamy o 10:30 i kończymy około 16:00.
• Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia, prosimy zaopatrzyć się w prowiant we własnym zakresie.
• Nie zapewniamy dodatkowego ubezpieczenia, jeśli pragniecie Państwo dodatkowo ubezpieczyć Wasz wyjazd prosimy zrobić to we własnym zakresie.
• Bilet, który otrzymaliście Państwo w załączeniu spełnia tylko rolę informacyjną. Nie jest konieczny by brać udział w wydarzeniu. Różaniec Do Granic jest spotkaniem całkowicie otwartym i każdy może przyjechać. Zapisy na stronie służą tylko celom organizacyjnym.
Królowo Polski módl się za nami!
Organizatorzy Różańca Do Granic

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.