Msze św. gregoriańskie

Msze św. gregoriańskie to 30 kolejnych Mszy św. sprawowanych za jedną osobę zmarłą.

W najbliższym czasie w naszym kościele zostaną odprawione Msze św. gregoriańskie za następujących Zmarłych:

Rok 2017

Sierpień

† Maria Mytych  (z parafii w Widełce)
01. 08. 2017 r. – godz. 18:00 /Widełka/
02 – 05. 08. 2017 r. – godz. 7:00
06. 08. 2017 r. – godz. 9:00
07. 08. 2017 – 7.00
08. 08. 2017 r. – godz. 18:00 /Widełka/
09 – 12.08.2017 r. – 7.00
13. 08. 2017 r. – godz. 9:00
14 – 15. 08. 2017 – 7.00
16.08. 2017 r. – godz. 18:00 /Widełka/
17 – 19.08.2017 r. – 7.00
20. 08. 2017 r. – godz. 9:00
21. 08. 2017 r. – 7.00
22.08. 2017 r. – godz. 18:00 /Widełka/
23 – 26. 08. 2013 r. – godz.7:00
27. 08. 2017 r. – godz. 9:00
28. 08. 2017r. – 7.00
29.08. 2017 r. – godz. 18:00 /Widełka/
30.08.2017 r. – 7.00

Wrzesień

† Stanisław Wróbel
1-2. 09. 2017 r. – godz. 7.00
3. 09. 2017 r. – godz. 17.00
4-9.09.2017 r. – godz. 7.00
10.09. 2017 r. – godz. 12.00
11-16. 09. 2017 r. – godz. 18.00
17. 09. 2017 r. – godz. 20.00
18-23. 09. 2017 r. – godz. 7.00
24. 09. 2017 r. – godz. 17.00
25-30. 09. 2017 r. – godz. 18.00

† Henryk Kołodziej (z parafii w Nienadówce)
1-2. 09. 2017 r. – godz. 7.00
3.09. 2017 r. – godz. 9.00
4-7.09.2017 r. – godz. 18.00
8-9. 09. 2017 r. – godz. 7.00
10.09. 2017 r. – godz. 14.00
11-16. 09. 2017 r. – godz. 7.00
17.09. 2017 r. – godz. 14.00
18-23. 09. 2017 r. – godz. 18.00
24.09. 2017 r. – godz. 20.00
25-30. 09. 2017 r. – godz. 7.00

† Julian Prawdziuk
1,2 września 7.00
3 września 10.30
4-7 września 18.00
8-9 września 7.00
10 września 9.00
11-16 września 7.00
17 września 9.00
18-23 września 18.00
24 września 9.00
25-28 września 7.00
29 września 18.00
30 września 7.00

† Bartosz Osypka
27.08.2017 r. – godz. 12.00
28.08.- 2.09.017 r. – godz. 7.00
3. 09. 2017 r. – godz. 14.00
4-9.09.2017 r. – godz. 7.00
10.09. 2017 r. – godz. 17.00
11-16. 09. 2017 r. – godz. 18.00
17. 09. 2017 r. – godz. 10.30
18-23. 09. 2017 r. – godz. 18.00
24. 09. 2017 r. – godz. 10.30
25. 09. 2017 r. – godz. 18.00

Październik

† Zdzisław Cioch
01.10.2017 r., godz. 17.00 – od uczestników pogrzebu,
02.10.2017 r., godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu,
03.10.2017 r., godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu,
04.10.2017 r., godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu,
05.10.2017 r., godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu,
06.10.2017 r., godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu,
07.10.2017 r., godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu,
08.10.2017 r., godz. 17.00 – od uczestników pogrzebu,
09.10.2017 r., godz. 7.00 – od chrzestnej Elżbiety z rodziną,
10.10.2017 r., godz. 18.00 – od zakładu pogrzebowego EDEN,
11.10.2017 r., godz. 7.00 – od sąsiadów córki Doroty,
12.10.2017 r., godz. 18.00 – od Jacka Gomułki z żoną i dziećmi,
13.10.2017 r., godz. 7.00 – od Jarka Gomułki z żoną i córką,
14.10.2017 r., godz. 7.00 – od Beaty i Stanisława Pyzdek,
15.10.2017 r., godz. 12.00 – od brata Władka z rodziną,
16.10.2017 r., godz. 18.00 – od siostrzenicy Anety Zapór z rodziną,
17.10.2017 r., godz. 18.00 – od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej,
18.10.2017 r., godz. 18.00 – od bratanic Laury i Pauliny z rodzinami,
19.10.2017 r., godz. 18.00 – od Dyrekcji i Współpracowników Przedszkola
z Bratkowic,
20.10.2017 r., godz. 18.00 – od koleżanek córki Marty Kazimiery i Danuty,
21.10.2017 r., godz. 18.00 – od sąsiadów córki Marty,
22.10.2017 r., godz. 14.00 – od Janiny Stokłosy z rodziną,
23.10.2017 r., godz. 7.00 – od rodziny Kulewicz z Rzeszowa,
24.10.2017 r., godz. 7.00 – od brata Franciszka z żoną Barbarą i rodziną,
25.10.2017 r., godz. 7.00 – od brata Franciszka z żoną Barbarą i rodziną,
26.10.2017 r., godz. 7.00 – od rodziny Lisów sąsiadów Adama i Marty,
27.10.2017 r., godz. 7.00 – od Dyrekcji, pracowników, nauczycieli i emerytów z Zespołu Szkół w Bratkowicach,
28.10.2017 r., godz. 7.00 – od Katarzyny i Tadeusza Zając z rodziną,
29.10.2017 r., godz. 17.00 – od Tomasza Wojtona z rodziną,
30.10.2017 r., godz. 7.00 – od OSP w Bratkowicach.

† Janina Bogusz
1 października  9.00
2-7 października 7.00
8 października 9.00
9-14 października 18.00
15 października 17.00
16-21 października 7.00
22 października 17.00
23-28 października 18.00
29 października 9.00
30 października 18.00

† Józef Rymut
1- 7 października  7.00
8 października 10.30
9-12 października 7.00
13-14 października 18.00
15 października 10.30
16-17 października 7.00
18-20 października 18.00
21 października 7.00
22 października 12.00
23-25 października 7.00
26 października 18.00
27-28 października 7.00
29 października 10.30

† Józef Mytych (z parafii w Widełce)
2 października 18.00 /Widełka/
3-7 października 7.00
8 października 9.00
9 października 18.00 /Widełka/
10-14 października 7.00
15 października 9.00
16 października 18.00 /Widełka/
17-21 października 7.00
22 października 9.00
23 października 18.00 /Widełka/
24-28 października 7.00
29 października 9.00
30 października 18.00 /Widełka/
31 października 7.00

Listopad

† Bolesław Tadla
1 listopada  9.00
2-4 listopada  7.00
5 listopada  9.00
6-11 listopada  18.00
12-18 listopada  7.00
19 listopada  9.00
20-25 listopada  18.00
26-30 listopada  7.00

† Jan Prucnal (z parafii w Stobiernej)
1 listopada – 10:30
2-4 listopada – 18:00
5 listopada – 17:00
6-10 listopada – 18:00
11 listopada – 7:00
12 listopada – 20:00
13-18 listopada – 18:00
19 listopada – 14:00
20-25 listopada – 18:00
26 listopada – 17:00
27 listopada – 7:00
28-29 listopada – 18:00
30 listopada – 7:00

† Julia Miazga od siostry Anny (z parafii w Widełce)
1 listopada 20.00
2 listopada  /Widełka/
3-4 listopada 7.00
5 listopada 9.00
6 listopada 7.00
7 listopada  /Widełka/
8-11 listopada 7.00
12 listopada 9.00
13 listopada 7.00
14 listopada  /Widełka/
15-18 listopada 7.00
19 listopada 9.00
20 listopada 7.00
21 listopada  /Widełka/
22-25 listopada 7.00
26 listopada 9.00
27-29 listopada 7.00
30 listopada  /Widełka/

Grudzień

† Maria Węgrzyńska
01 – 02.12.2017 r. – godz. 7.00
03.12.2017 r. – godz. 14.00
04. – 09.12.2017 r. – godz. 7.00
10.12.2017 r. – godz. 14.00
11. – 16.12.2017 r. – godz. 7.00
17.12.2017 r. – godz. 20.00
18. – 23.12.2017 r. – godz. 7.00
24.12.2017 r. – godz. 7.00
25.12.2017 r. – godz. 20.00
26.12.2017 r. – godz. 7.00
27. – 30.12.2017 r. – godz. 7.00

† Tadeusz Wąsacz
01. – 02.12.2017 r. – godz. 7.00
03.12.2017 r. – godz. 20.00
04. – 06.12.2017 r. – godz. 18.00
07. – 09.12.2017 r. – godz. 7.00
10.12.2017 r. – godz. 17.00
11. – 16.12.2017 r. – godz. 7.00
17.12.2017 r. – godz. 17.00
18. – 23.12.2017 r. – godz. 18.00
24.12.2017 r. – godz. 10.30
25.12.2017 r. – godz. 12.00
26.12.2017 r. – godz. 10.30
27. – 30.12.2017 r. – godz. 7.00

† Wiesław Czech
1-2 grudnia 18.00
3 grudnia  9.00
4-7 grudnia 7.00
8 grudnia 9.00
9 grudnia 7.00
10 grudnia  10.30
11 grudnia 18.00
12 grudnia 20.00
13-16 grudnia 18.00
17 grudnia 20.00
18-23 grudnia 7.00
24 grudnia  9.30 /Wigilia/
25- grudnia 10.30 /Boże Narodzenie/
26 grudnia  7.00 /św. Szczepana/
27-30 grudnia 7.00

† Tomasz Molesztak
1-2.12.2017 r. – godz. 7.00
3.12.2017 r. – godz. 17.00
4-9.12.2017 r. – godz. 7.00
10.12.2017 r. – godz. 20.00
11-16.12.2017 r. – godz. 18.00
17.12.2017 r. – godz. 12.00
18-23.12.2017 r. – godz. 7.00
24.12.2017 r. – godz. 12.00
25.12.2017 r. – godz. 10.30
26.12.2017 r. – godz. 20.00
27-30.12.2017 r. – godz. 7.00
2018 rok

Styczeń

† Władysław Borowiec
1 stycznia  20.00
2-5 stycznia 7.00
6 stycznia 17.00
7 stycznia  20.00
8-13 stycznia 7.00
14 stycznia 17.00
15-20 stycznia 7.00
21 stycznia 10.30
22-27 stycznia 7.00
28 stycznia 20.00
29-30 stycznia 7.00