Bieżące ogłoszenia

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 października 2017 r.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odbywają się codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

We wtorek zapraszamy ministrantów, lektorów i kandydatów na ministrantów na zbiórkę.

W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia a o godz. 18.45 spotkanie i świadectwo Salome Irene  Van Der Wende.

Od Przyszłej niedzieli rozpoczną się Pompejańskie Rekolekcje różańcowe, które prowadzi Ks. Dr Franciszek Rząsa.

Dziękujemy za składane  ofiary na dalsze prace przy świątyni. Bóg zapłać!  W ubiegłą niedzielę komitet zebrał 4050 zł.

Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę od godz. 8.00 prosimy mieszkańców bloku przy     ul. Rejtana nr 41 – 60

Katechezy przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczną się 7 listopada o godz. 19.00 i będą się odbywały we wtorki i czwartki w sali nad zakrystią.

Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnych modlitw za naszymi ukochanymi zmarłymi. Pamiętajmy o grobach i o modlitwie. Za ławkami wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Codziennie przez cały listopad będziemy odmawiać Koronkę polecając naszych zmarłych. Dusze zmarłych na wypominki roczne zapisujemy w zakrystii.Za nie będziemy się modlić w każdą niedzielę przed poranną Mszą św.  i w Godzinie Miłosierdzia w trzecie piątki miesiąca. Codziennie pół godziny przed Mszą św. można skorzystać z sakramentu pokuty by w miesiącu listopadzie zyskać odpust i ofiarować go za zmarłymi.