Poradnia dla osób uzależnionych i współuzależnionych

Poradnia dla osób uzależnionych i współuzależnionych, która znajduje się przy naszej parafii działa w ramach Duszpasterstwa Trzeźwości Diecezji Rzeszowskiej.

Czyna w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 16.00 - 19.00.

W poradni można znaleźć:

• pomoc prawną
  • pomoc psychoterapeuty
  • pomoc psychologa
  • fachową poradę ds. uzależnień
  • obecność duszpasterzy
  • możliwość porozmawiania z osobami posługującymi

Do współpracy zaprosiliśmy psychoterapeutę, prawnika, doradców do spraw małżeństwa, rodziny, uzależnień, kapłanów, a także osoby posługujące w Stanicy Krucjaty Wyzwolenia Człowieka (KWC) oraz członków grup Anonimowych Alkoholików (AA).

Osoby posługujące w Poradni:

Ks. Nikodem Rybczyk – psycholog, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin, Dyrektor Studium Życia rodzinnego

Ks. Grzegorz Kot – Diecezjalny Duszpasterz Trzeźwości i Osób Uzależnionych

Ks. Marcin Duplaga – Z-ca Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości i Osób Uzależnionych

Anna Cmokowicz - psycholog

Alina Baran – doradca ds. uzależnień, instruktor terapii w procesie certyfikacji

Anna Pisarek-Buczek – doradca ds. uzależnień, instruktor terapii w procesie certyfikacji

Monika Nizioł – doradca ds. uzależnień

Paweł Nizioł – doradca ds. uzależnień

Michał Tobiasz – prawnik

Władysława i Dariusz Sowa – doradcy ds. małżeństwa i rodziny

Ewa – wsparcie dla współuzależnionych

Przed przyjściem należy zapisać się na konkretną godzinę – telefonicznie pod numerem 798 538 488.

Więcej informacji o działaności Duszpasterstwa Trzeźwości Diecezji Rzeszowskiej (rekolekcji, dni skupienia oraz przedsięwzięć stałych) można znaleźć na stronie internetowej www.pbk.org.pl

a także na facebooku

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Zapisano