Msze św. za zmarłych od uczestników pogrzebu

+ Stanisław Pacia

Od Tadeusza Bieleckiego 1.02.2023 godz. 6.30

Od dzieci z rodzicami 1.02.2023 godz. 18.00

Od wnuków 3.02.2023 godz. 6.30

Od kolegów i koleżanek z pracy Justyny 4.02.2023 godz. 18.00

Od sąsiadów z klatki nr 6 5.02.2023 godz. 10.30

Od Grażyny z rodziną 6.02.2023 godz. 6.30

Od rodziny Teresy i Jana Hajtów 7.02.2023 godz. 7.00

Od uczestników pogrzebu 8.07.2023 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 10.07.2023 godz. 18.00 poza

+ Czesław Wróbel

Od brata Jerzego z żoną i dziećmi 16.02.2023 godz. 7.00

Od rodzin Graboś Ślusarczyk i Lasota 17.02.2023 godz. 18.00

Od Krystyny Krawczyk 18.02.2023 godz. 18.00

Od brata Edwarda z rodziną 19.02.2023 godz. 17.00

Od Ewy i Janusza Cygan z rodziną 20.02.2023 godz. 7.00

Od brata Mieczysława z rodziną i chrześniaka Darka 21.03.2023 godz. 7.00

Od siostry Eleonory 22.02.2023 godz. 9.00

Od rodziny Rusznica 23.02.2023 godz. 7.00

Od uczestników pogrzebu 7.07.2023 godz. 18.00 poza

+ Konrad Chłanda

Od Barbary i Mariusza Flejszar z rodziną 30.09.2022 godz. 18.00

Od Grzegorza i Elżbiety Mędrak 12.02.2023 godz.17.00

Od Tadeusza i Krystyny Prokop z rodziną 13.02.2023 godz.7.00

Od babci Marysi 14.02.2023 godz.18.00

Od rodziców Doroty i Pawła 15.02.2023 godz.18.00

Od matki chrzestnej z rodziną 16.02.2023 godz.18.00

Od pracowników Carrefour 17.02.2023 godz. 6.30

Od narzeczonej 18.02.2023 godz. 6.30

Od narzeczonej 19.02.2023 godz. 14.00

Od rodziców narzeczonej 20.02.2023 godz.7.00

Od dziadków narzeczonej z Woli Zaczyckiej 21.02.2023 godz. 6.30

Od sąsiadów z klatki 22.02.2023 godz.15.30

Od sąsiadów z klatki 23.02.2023 godz.18.00

Od sąsiadów z klatki 24.02.2023 godz.6.30

Od sąsiadów z klatki 25.02.2023 godz.6.30

Od sąsiadów z klatki 26.02.2023 godz.12.00

Od pracowników ochrony firmy Hunters 27.02.2023 godz.18.00

Od pracowników ochrony firmy Hunters 28.02.2023 godz.18.00

Od pracowników ochrony firmy Hunters 2.03.2023 godz.7.00

Od pracowników ochrony firmy Hunters 4.03.2023 godz.7.00

Od rodziny Kazuków 5.03.2023 godz.12.00

Od Stanisławy i Leszka Wraga 6.03.2023 godz.18.00

Od Eweliny i Diany Wraga 7.03.2023 godz.7.00

Od rodziny Płodzieniów z dziećmi 8.03.2023 godz.18.00

Od klasy i wychowawcy z Liceum 9.03.2023 godz.7.00

Od przyjaciela Bartłomieja 10.03.2023 godz.18.00

Od Alicji i Tomasza Borkowskich 11.03.2023 godz.7.00

Od rodziny Szwagien 12.03.2023 godz.9.00

Od pracowników żłobka nr 11 w Rzeszowie 13.03.2023 godz.18.00

Od pracowników żłobka nr 11 w Rzeszowie 14.03.2023 godz.18.00

Od pracowników żłobka nr 11 w Rzeszowie 15.03.2023 godz.7.00

Od pracowników żłobka nr 11 w Rzeszowie 16.03.2023 godz.7.00

Od kolegów z pracy ojca Pawła kręgielnia Galaktyka 17.03.2023 godz.18.00

Od rodziny Chłandów z Zaczernia 18.03.2023 godz.7.00

Od rodziny Chłandów z Zaczernia 19.03.2023 godz.9.00

Od rodzin Rak Rusin Sito 20.03.2023 godz.18.00

Od kolegów z osiedla 21.03.2023 godz.7.00

Od koleżanek z pracy Katarzyny Chłanda 22.03.2023 godz.18.00

Od cioci Uli z rodziną 23.03.2023 godz.7.00

Od cioci Oli Polak 24.03.2023 godz.7.00

Od cioci Bożeny z mężem 25.03.2023 godz.7.00

Od kuzyna Bartosza z Martą 26.03.2023 godz.12.00

Od kuzynki Ewy z Marcinem 27.03.2023 godz.18.00

Od uczestników pogrzebu 3.07.2023 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 4.07.2023 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 5.07.2023 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 6.07.2023 godz. 18.00 poza

+ Michalina Chuchla

Od uczestników pogrzebu 24.01.2023 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 25.01.2023 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 27.01.2023 godz. 18.00 poza

Od Agaty z rodziną 1.02.2023 godz. 18.00

Od Anny i marka Rusinek 2.02.2023 godz. 6.30

Od Marii i Stanisława Chuchla 3.02.2023 godz. 18.00

Od Marii i Stanisława Chuchla 4.02.2023 godz. 6.30

Od córki Bernadety z rodziną 5.02.2023 godz. 14.00

Od zakładu pracy Resconfex 6.02.2023 godz. 7.00

Od rodziny Szczoczarzów i Husiów 7.02.2023 godz. 18.00

Od brata Bolesława z rodziną 8.02.2023 godz. 7.00

Od bratowej Aliny z rodziną 9.02.2023 godz. 6.30

Od rodziny Kuźniarów 10.02.2023 godz. 18.00

Od nauczycieli i pracowników Szkoły Podst. w Bóbrce 11.02.2023 godz. 6.30

Od nauczycieli i pracowników Szkoły Podst. w Bóbrce 12.02.2023 godz. 7.00

Od pracowników Ochrony Solina Myczkowce 13.02.2023 godz. 7.00

Od pracowników Ochrony Solina Myczkowce 14.02.2023 godz. 6.30

Od chrześnicy Grażyny Tereszkiewicz 15.02.2023 godz. 7.00

Od rodziny Rajzer 16.02.2023 godz. 18.00

Od Bożeny i Sławomira Wąs z rodziną 17.02.2023 godz. 7.00

Od rodziny Fedorowicz z Rzeszowa 18.02.2023 godz. 18.00

Od rodziny Fedorowicz z Rzeszowa 19.02.2023 godz. 9.00

Od rodziny Fedorowicz z Rzeszowa 20.02.2023 godz. 6.30

Od brata Kazimierza z żoną 21.02.2023 godz. 7.00

Od córki Agnieszki z rodziną 22.02.2023 godz. 18.00

Od Magdaleny z mężem 23.02.2023 godz. 7.00

Od Magdaleny z mężem 24.02.2023 godz. 18.00

Od syna Wiesława z rodziną 25.02.2023 godz. 7.00

Od swatowej Heleny 26.02.2023 godz. 9.00

Od sąsiadki Trzyna 27.02.2023 godz. 7.00

Od rodziny Rymarowicz 28.02.2023 godz. 7.00

Od Bogdana Rusinek z rodziną 1.03.2023 godz. 18.00

Od siostry Stanisławy 2.03.2023 godz. 18.00

Od brata Józefa z rodziną 3.03.2023 godz. 7.00

+ Jerzy Noga

  1. od Zofii Klimowicz – 23.06.2022, godz. 18.00
  2. od rodziny Rzeźnickich – 25.06.2022, godz. 6.30 
  3. od uczestników pogrzebu – 16.01.2023, godz. 18.00 poza 
  4. od uczestników pogrzebu – 17.01.2023, godz. 18.00 poza 
  5. od uczestników pogrzebu – 20.01.2023, godz. 7.00 poza 
  6. od uczestników pogrzebu – 24.01.2023, godz. 18.00 poza 
  7. od uczestników pogrzebu – 25.01.2023, godz. 18.00 poza 
  8. od uczestników pogrzebu – 28.01.2023, godz. 7.00 poza 
  9. od współpracowników córki Barbary z OHP Dębica – 23.12.2022, godz. 18.00 
  10. od współpracowników córki Barbary z OHP Dębica – 24.12.2022, godz. 24.00 
  11. od syna Roberta z żoną Kingą – 28.12.2022, godz. 6.30 
  12. od rodziny Klimowicz – 31.12.2022, godz. 7.00 
  13. od Marianny Duda – 3.01.2023, godz. 6.30 
  14. od Marianny Duda – 9.01.2023, godz. 6.30 
  15. od rodziny Kudłów – 15.01.2023, godz. 7.00 
  16. od syna Marka z rodziną – 19.01.2023, godz. 6.30 
  17. od rodziny Bolków – 30.01.2023, godz. 18.00 
  18. od rodziny Kaniuczaków – 3.02.2023, godz. 7.00 
  19. od koleżanek i kolegów Roberta z giełdy – 6.02.2023, godz. 18.00 
  20. od Edyty Wielgos – 10.02.2023, godz. 7.00 
  21. od Patrycji z Hubertem Grochala – 20.02.2023, godz. 18.00 
  22. od Haliny z Witoldem Skiba – 23.02.2023, godz. 6.30 
  23. od Firmy KLAUDIA – 25.02.2023, godz. 18.00 
  24. od rodziny Łabuz – 26.02.2023, godz. 17.00

+ Helena Jóźwiak

Od uczestników pogrzebu 21.01.2023 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 22.01.2023 godz. 10.30 hospicjum

Od uczestników pogrzebu 23.01.2023 godz. 18.00 poza

Od rodziny Palińskich 10.02.2023 godz. 6.30

Od rodziny Gałas 11.02.2023 godz. 18.00

Od rodziny Gałas 12.02.2023 godz. 9.00

Od brata Stanisława z rodziną 13.02.2023 godz. 6.30

Od córki 14.02.2023 godz. 18.00

Od syna 15.02.2023 godz. 6.30

+ Czesława Nowak

  1. Od uczestników pogrzebu 12.12.2022 godz. 7.00
  2. Od uczestników pogrzebu 23.12.2022 godz. 6.00
  3. Od regionalnego ośrodka polityki społecznej w Rzeszowie 01.2023 godz. 7.00
  4. Od regionalnego ośrodka polityki społecznej w Rzeszowie 01.2023 godz. 18.00
  5. Od sąsiadów z klatki 15.01.2023 godz. 9.00
  6. Od sąsiadów z klatki 16.01.2023 godz. 6.30
  7. Od sąsiadów z klatki 20.01.2023 godz. 6.30
  8. Od sąsiadów z klatki 22.01.2023 godz. 14.00
  9. Od bratowej Danuty z rodziną 30.01.2023 godz. 7.00
  10. Od bratowej Danuty z rodziną 31.01.2023 godz. 18.00
  11. Od róży św. siostry Faustyny 1.02.2023 godz. 18.00
  12. Od rodziny Rykała 2.02.2023 godz. 7.00
  13. Od Bożeny i Grzegorza Nowak 3.02.2023 godz. 18.00
  14. Od rodziny Czarników z Czudca 4.02.2023 godz. 7.00
  15. Od Barbary z Krakowa 5.02.2023 godz. 9.00
  16. Od wnuka Łukasza 6.02.2023 godz. 18.00
  17. Od wnuczki Izabeli z rodziną 7.02.2023 godz. 7.00
  18. Od córki Elżbiety z rodziną 8.02.2023 godz. 18.00
  19. Od siostry Teresy 9.02.2023 godz. 18.00
  20. Od siostry Teresy 10.02.2023 godz. 7.00
  21. Od Henryka Dul 11.02.2023 godz. 7.00
  22. Od Henryka Dul 12.02.2023 godz. 10.30
  23. Od Andrzeja Iskrzyckiego z żoną z Sędziszowa 13.02.2023 godz. 18.00
  24. Od Józefa Iskrzyckiego z żoną ze Strzyżowa 14.02.2023 godz. 7.00
  25. Od Pawła Iskrzyckiego z żoną i dziećmi 15.02.2023 godz. 18.00
  26. Od Marii i Marka Nowaków z rodzina z Ostrowa Wielkopolskiego 16.02.2023 godz. 7.00
  27. Od Adama i Krystyny Pokrywka 17.02.2023 godz. 18.00
  28. Od żłobka nr 9 18.02.2023 godz. 7.00
  29. Od żłobka nr 9 19.02.2023 godz. 10.30
  30. Od żłobka nr 9 20.02.2023 godz. 18.00
  31. Od Zofii i Janusza Jacek 21.02.2023 godz. 18.00

+ Stanisława Kalinowska

28.09.2022 r., godz. 18.00 - od Agnieszki i Marcina Ossolińskich
29.09.2022 r., godz. 18.00 - od Ossolińskich z Warszawy
1.10.2022 r., godz. 18.00 - od Przyjaciół
5.10.2022 r., godz. 7.00 - od Edyty i Adama Ossolińskich
12.10.2022 r., godz. 18.00 - od Edyty i Adama Ossolińskich
17.10.2022 r., godz. 18.00 - od rodziny Szymańskich
19.10.2022 r., godz. 6.30 - od Kręgu Domowego Kościoła
20.10.2022 r., godz. 6.30 - od Elżbiety i Jacka Fura
21.10.2022 r., godz. 18.00 - od sąsiadów z bloku
22.10.2022 r., godz. 6.30 - od sąsiadów z bloku
29.01.2023 r., godz. 9.00 - od córki Małgorzaty z rodziną
29.01.2022 r., godz. 14.00 - od syna z rodziną /++Józef i Stanisława Kalinowscy/
31.01.2023 r., godz. 7.00 - od koleżanek córki Małgorzaty
5.02.2023 r., godz. 10.30 - od koleżanek córki Małgorzaty /++Józef i Stanisława Kalinowscy/
8.03.2023 r., godz. 7.00 - od koleżanek córki Małgorzaty /++Józef i Stanisława Kalinowscy/


+ Anna Goliniewska

Od uczestników pogrzebu – 30.07.2022, godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu – 1.08.2022, godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu – 2.08.2022, godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu – 6.08.2022, godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu – 12.08.2022, godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu – 15.08.2022, godz. 20.00 poza

Od Anny Migut z rodziną – 3.12.2022, godz. 6.00

Od Tomasza Goliniewskiego i Ireny Goliniewskiej – 20.12.2022, godz. 7.00

Od rodzin Dymas i Mosior – 29.12.2022, godz. 7.00

Od Iwony Jaworskiej – 2.01.2023, godz. 6.30

Od Teresy i Zdzisława Miłków  – 6.01.2023, godz. 20.00

Od matki chrzestnej Ireny i Jana – 13.01.2023, godz. 18.00

Od koleżanki Karoliny Cisło z rodziną – 18.01.2023, godz. 18.00

Od Danuty Szyszka z rodziną – 19.01.2023, godz. 18.00

Od rodziny Zakrzewskich – 21.01.2023, godz. 6.30

Od Katarzyny i Dariusza Cisek – 23.01.2023, godz. 6.30

Od sąsiadów z klatki V – 24.01.2023, godz. 18.00

Od Eweliny, koleżanki z Podstawówki i Osiedla – 26.01.2023, godz. 18.00

Od sąsiadów z klatki IV – 28.01.2023, godz. 6.30

Od kolegów i koleżanek z Firmy DEVELOPRES – 30.01.2023, godz. 6.30

Od kolegów i koleżanek z Firmy DEVELOPRES – 31.01.2023, godz. 18.00

+ Andrzej Ślusarz

Od córki z rodziną 5.05.2022 godz. 18.00

Od syna z rodziną 6.05.2022 godz. 18.00

Od rodziny Opalińskich 10.05.2022 godz. 18.00

Od rodziny Staszczaków 18.05.2022 godz. 18.00

Od rodziny Kosturek 27.05.2022 godz. 18.00

Od grupy Krwi Chrystusa 18.07.2022 godz. 18.00 poza

Od grupy Krwi Chrystusa 19.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 21.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 22.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 29.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 30.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 2.08.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 3.08.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 4.08.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 5.08.2022 godz. 18.00 poza

Od rodziny Leśniaków 11.10.2022 godz. 18.00

Od rodziny Walów z Rudnika nad Sanem 23.10.2022 godz. 14.00

Od Anity z rodziną z Rudnika 25.10.2022 godz. 6.30

Od Jolanty i Janusza Chmiel 4.12.2022 godz. 20.00

Od Katarzyny Rzepka 12.12.2022 godz. 18.00

Od Teresy i Andrzeja Głodzik 14.12.2022 godz. 18.00

Od szwagra z rodziną 15.12.2022 godz. 18.00

Od rycerzy Kolumba 17.12.2022 godz. 18.00

Od Marii i Edwarda Wąsów 18.12.2022 godz. 17.00

Od kolegów z OPGK Rzeszów 19.12.2022 godz. 7.00

Od sąsiadów i znajomych z Monte Cassino 10 20.12.2022 godz. 7.00

Od sąsiadów i znajomych z Monte Cassino 10 21.12.2022 godz. 6.00

Od sąsiadów i znajomych z Monte Cassino 10 22.12.2022 godz. 6.00

Od rodziny Poszczeleńców 1.1.2023 godz. 17.00

Od marka chrześniaka z rodziną 2.1.2023 godz. 7.00

Od koleżanek Teresy i Bożeny 3.1.2023 godz. 7.00

Od sióstr z róży MB Pompejańskiej 4.1.2023 godz. 18.00

Od Barbary Gil z rodziną 5.1.2023 godz. 18.00

Od Stanisławy Pasternak z rodziną 6.1.2023 godz. 10.30

Od Urszuli i Adama Cygan z rodziną 7.1.2023 godz. 18.00

Od rodziny Mendoń 8.1.2023 godz. 12.00

Od zofii i Stanisława Sadlej 9.1.2023 godz. 18.00

Od koleżanki żony Władysławy 10.1.2023 godz. 18.00

Od przyjaciół 11.1.2023 godz. 18.00

Od przyjaciół 12.1.2023 godz. 18.00

Od koleżanki Barbary 13.1.2023 godz. 6.30

Od Ireny Drzał 14.1.2023 godz. 6.30

Od sióstr z róży MB Loretańskiej 15.1.2023 godz. 10.30

Od komitetu budowy 16.1.2023 godz. 18.00

Od komitetu budowy 17.1.2023 godz. 18.00

+ Władysław Filipek

Od uczestników pogrzebu – 27.07.2022, godz. 7.00 poza 

Od uczestników pogrzebu – 30.07.2022, godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu – 2.08.2022, godz. 7.00 poza 

Od siostry Grażyny z rodziną – 1.10.2022, godz. 6.30 

Od siostrzenic Pauliny i Natalii z rodzinami – 24.10.2022, godz. 6.30 

Od synów – 26.10.2022, godz. 7.00 

Od Danuty Misztal z rodziną – 31.10.2022, godz. 7.00 

Od przyjaciół Marcina – 3.11.2022, godz. 6.30 

Od sąsiadów z klatki z ul. Krzyżanowskiego 6 – 15.11.2022, godz. 6.30 

Od sąsiadów z klatki z ul. Krzyżanowskiego 6 – 17.11.2022, godz. 6.30 

Od sąsiadów z klatki z ul. Krzyżanowskiego 6 – 19.11.2022, godz. 6.30 

Od kierownictwa i pracowników delikatesów FRAC przy ul. Kwiatkowskiego – 25.11.2022, godz. 18.00 

Od kierownictwa i pracowników delikatesów FRAC przy ul. Kwiatkowskiego – 29.11.2022, godz. 18.00 

Od kierownictwa i pracowników delikatesów FRAC przy ul. Kwiatkowskiego – 2.12.2022, godz. 18.00 

Od rodziny Jasińskich – 7.12.2022, godz. 18.00 

Od kolegów z pracy syna z firmy MALPOL – 12.2022, godz. 18.00

+ Stanisława Kurowicka

Od Heleny Gliza 3 października 2022 g. 6:30

Od współpracowników z Przychodni Budowlanej 4 października 2022 g. 6:30

Od siostry Czesławy 5 października 2022 g. 6:30

Od siostry Czesławy 9 października 2022 g. 18:00

Od brata Stanisława 11 października 7:00

Od sióstr z Róży MB Częstochowskiej 12 października g. 7:00

Od brata Edwarda i bratowej 13 października g. 7:00

Od Katarzyny i Konrada Krasy 16 października g. 20:00

Od Iwony i Karola Krasy 17 października g. 6:30

Od rodziny Majchrów 10 listopada g. 6:30

Od Joanny z rodziną 11 listopada g. 7:00

Od brata Stanisława 12 listopada g. 7:00

Od brata Jana z rodziną 14 listopada g. 18:00

Od rodziny Dałomisów z Maćkówki 15 listopada g. 18:00

Od rodziny Michno z Mirocina 16 listopada g. 18:00

Od Stanisława i Genowefy Demko z rodziną 21 listopada g. 6:30

Od przyjaciół syna: rodziny Skiba-Klaczkowskich 8 grudnia g. 9:30

Od przyjaciół syna: rodziny Mikołajczyków 11 grudnia g. 12:00

Od pracowników PKO BP o. Przeworsk 14 i 15 grudnia g. 18:00

Od Stanisławy Pustka 16 grudnia g. 18:00

Od koleżanek i kolegów Arka z liceum

Od koleżanek pielęgniarek z NZOZ BUD MED. I Przychodni nr3 10 i 11 stycznia g. 6:30

Od męża Jana 18 października 2022 g. 18:00

Od męża Jana 13 listopada g. 14:00

Od syna Arkadiusza z żoną i dziećmi 9 listopada 7:00

Od syna Arkadiusza z żoną i dziećmi 8 stycznia 2023 g. 10:30

Od córki Magdaleny Bielskiej z mężem i dziećmi 17 listopada 2022 g. 18:00

Od córki Magdaleny Bielskiej z mężem i dziećmi 9 stycznia 2023 g. 18:00

Od córki Klaudii Łysek z mężem i dzieckiem 20 listopada g. 17:00

Od córki Klaudii Łysek z mężem i dzieckiem 18 grudnia g. 7:00

Od rodziny Łysek: Bożeny i Piotra 17 grudnia 18:00

Od uczestników pogrzebu poza parafią 3 Msze święte

+ Henryk Gierczak

Od uczestników pogrzebu 2.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 7.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 8.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 9.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 14.07.2022 godz. 18.00 poza

Od kolegów żołnierzy rezerwy W3 z jednostki wojskowej 3533 wysoka Głogowska 31.07.2022 godz. 7.00

Od chrześniaka z rodziną 14.08.2022 godz. 20.00

Od znajomych z Tomaszowa Lubelskiego 15.08.2022 godz. 20.00

Od córki Anety z rodziną 21.08.2022 godz. 12.00

Od pracowników firmy FRONERI 28.08.2022 godz. 12.00

Od Janiny i Stanisława Migut z rodziną 4.10.2022 godz. 7.00

Od Anny i Mariana Selwa 5.10.2022 godz. 18.00

Od całej rodziny Organiściak 7.10.2022 godz. 7.00

Od sąsiadów z 2 klatki 8.10.2022 godz. 7.00

Od sąsiadów z 2 klatki 9.10.2022 godz. 14.00

Od Jakuba z przyjaciółmi z UNI METU 10.10.2022 godz. 18.00

Od zony Danusi 12.10.2022 godz. 18.00

Od córki Agnieszki z mężem Michałem 13.10.2022 godz. 18.00

Od kolegów ze Straży Granicznej z Jasionki 14.10.2022 godz. 7.00

 

+ Czesława Łoza

Od rodziny Draganów 30.05.2022 godz. 7.00

Od sąsiadek z Monte Cassino 3.06.2022 godz. 7.00

Od sąsiadek z Monte Cassino 4.06.2022 godz. 7.00

Od rodziny Chmiel 9.06.2022 godz. 18.00

Od koleżanek i kolegów syna Rafała ze wspólnoty „pastwisko” i scholii 13.06.2022 godz. 7.00

Od rodziny Gil 14.06.2022 godz. 18.00

Od wspólnoty dorosłych z parafii św. Józefa na Staromieściu 17.06.2022 godz. 7.00

Od pracowników BIMS PLUS 18.06.2022 godz. 7.00

Od kolegów duszpasterstwa syna Rafała 19.06.2022 godz. 10.30

Od 13 dziesiątki pielgrzymkowej grupy Stanisława 26.06.2022 godz. 10.30

Od przyjaciela Tomka syna Rafała 28.06.2022 godz. 18.00

Od kolegi Sławka syna Rafała 30.06.2022 godz. 7.00

Od uczestników pogrzebu 23.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 25.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 26.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 27.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 28.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 29.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 30.07.2022 godz. 18.00 poza

Od kolegów z duszpasterstwa 9.08.2022 godz. 7.00

+ Adela Małecka

Od siostry Stefani 17.07.2022 godz. 10.30

Od rodziny Majków 25.07.2022 godz. 7.00

Od chrześnicy Elżbiety z rodziną 31.07.2022 godz. 10.30

Od rodziny Czajów 8.08.2022 godz. 7.00

Od uczestników pogrzebu 9.08.2022 godz. 7.00 poza

+ Paweł Rzepka

Od żony z synem Maksymilianem 11.05.2022 godz. 18.00

Od teściów 13.05.2022 godz. 7.00

Od Anety i Grzegorza Słowik 17.05.2022 godz. 18.00

Od babci Bogumiły 18.05.2022 godz. 7.00

Od Małgorzaty i Kazimierza Pyrcz 19.05.2022 godz. 7.00

Od Zofii Bukała 21.05.2022 godz. 7.00

Od Katarzyny i Roberta Leniart 23.05.2022 godz. 7.00

Od Dominika Bukała z rodziną 2405.2022 godz. 7.00

Od Agnieszki Oczoś z rodziną 25.05.2022 godz. 7.00

Od rodziny Pyrzaków 27.05.2022 godz. 7.00

Od Burmistrza i pracowników Urzędu Miejskiego w Tyczynie 30.05.2022 godz. 7.00

Od koleżanek z Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Tyczynie 31.05.2022 godz. 7.00

Od rodziny Piątkowskich 3.06.2022 godz. 7.00

Od rodziny Mikrutów z Błażowej 4.06.2022 godz. 7.00

Od rodziny Mikrutów z Borku Starego 5.06.2022 godz. 14.00

Od babci Teresy 11.06.2022 godz. 7.00

Od Ali Hałoń z rodziną 12.06.2022 godz. 14.00

Od koleżanek mamy z Tesco 20.06.2022 godz. 7.00

Od koleżanek mamy z Tesco 21.06.2022 godz. 7.00

Od koleżanek mamy z Tesco 22.06.2022 godz. 7.00

Od mamy 27.06.2022 godz. 18.00

Od siostry Magdy z Rafałem 30.06.2022 godz. 18.00

Od dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej w Tyczynie 10.07.2022 godz. 12.00

Od uczestników pogrzebu 11.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 12.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 13.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 14.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 15.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 16.07.2022 godz. 7.00 poza

Od cioci Krysi z Szufnarowej 17.07.2022 godz. 9.00

Od Lidki z Wieśkiem z Rzeszowa 18.07.2022 godz. 18.00

Od dyrekcji nauczycieli i pracowników szkoły w Matysówce 19.07.2022 godz. 18.00

Od koleżanki Karoliny Groszek 21.07.2022 godz. 18.00

Od uczestników pogrzebu 22.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 23.07.2022 godz. 7.00 poza

Od sąsiadów Przemka i Kamila Ślęczka 24.07.2022 godz. 12.00

Od uczestników pogrzebu 25.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu 26.07.2022 godz. 7.00 poza

Od rodzin Twardaków i Dziopaków 27.07.2022 godz. 7.00

Od przyjaciół z podwórka 28.07.2022 godz. 7.00

Od przyjaciół z podwórka 29.07.2022 godz. 7.00

Od przyjaciół z podwórka 30.07.2022 godz. 7.00

Od Krystyny z rodziną 31.07.2022 godz. 9.00

Od rodziny Sierpińskich 1.08.2022 godz. 18.00

Od rodziny Nicpoń 2.08.2022 godz. 18.00

Od Piotra Rusznica z rodziną 3.08.2022 godz. 18.00

Od uczestników pogrzebu 4.08.2022 godz. 7.00 poza

Od koleżanek i kolegów z klasy k Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie 5.08.2022 godz. 18.00

Od koleżanek i kolegów z klasy k Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie 6.08.2022 godz. 7.00 poza

Od koleżanek i kolegów z klasy k Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie 7.08.2022 godz. 9.00

Od koleżanek i kolegów z klasy k Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie 8.08.2022 godz. 18.00 poza

Od koleżanek i kolegów z klasy k Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie 9.08.2022 godz. 18.00 poza

Od koleżanek i kolegów z klasy k Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie 10.08.2022 godz. 18.00 poza

Od koleżanek i kolegów z klasy k Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie 11.08.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 12.08.2022 godz. 7.00 poza

Od rodziny Bachtów 13.08.2022 godz. 7.00

Od chrześniaka Janka 14.08.2022 godz. 9.00

Od kuzynki Krysi z rodziną 15.08.2022 godz. 12.00

Od zofii i Stanisława Ożóg 16.08.2022 godz. 18.00

Od Doroty Stopa z rodziną 17.08.2022 godz. 18.00

Od Agnieszki Kaszuba z klasą 8 E 18.08.2022 godz. 18.00

Od kolegów i koleżanek Moniki z Pawła 19.08.2022 godz. 18.00

Od rodziny Wasieńczaków z Dynowa 20.08.2022 godz. 18.00

Od rodziny Dębskich z synami 21.08.2022 godz. 9.00

Od Moniki Machety z Krynicy Zdrój 22.08.2022 godz. 7.00

Od rodziny Kalcuba z Krynicy Zdrój 23.08.2022 godz. 7.00

Od Patrycji i Dominika Kacheta z Nowego Sącza 24.08.2022 godz. 7.00

Od uczestników pogrzebu 25.08.2022 godz. 7.00 poza

Od koleżanki Joli z mężem 26.08.2022 godz. 7.00

Od uczestników pogrzebu 27.08.2022 godz. 7.00 poza

Od rodziny Szpyrków 28.08.2022 godz. 9.00

Od rodziny Stopów 29.08.2022 godz. 18.00

Od Mariusza Kłosa z rodziną 30.08.2022 godz. 18.00

Od rodziny Szymaniewiczów 31.08.2022 godz. 7.00

Od fundacji La Famiglia 1.09.2022 godz. 18.00

Od kolegów i koleżanek z pracy 4.09.2022 godz. 12.00

Od kolegów i koleżanek Marii z pracy 6.09.2022 godz. 18.00

Od Mieczysława Kasprzyka 9.09.2022 godz. 18.00

Od Eweliny Steliga z rodziną 10.09.2022 godz. 18.00

Od sąsiadów z klatki 11.09.2022 godz. 10.30

Od Małgorzaty i Jana Jakubik 12.09.2022 godz. 18.00

Od Jurka Maca z rodziną 13.09.2022 godz. 18.00

Od Marty i Tomasza z dziećmi 14.09.2022 godz. 18.00

Od Beaty i Adama Dziadosz 18.09.2022 godz. 10.30

Od pracowników Neuka i Farmada 19.09.2022 godz. 18.00

Od pracowników Neuka i Farmada 20.09.2022 godz. 18.00

Od pracowników Neuka i Farmada 22.09.2022 godz. 18.00

Od Rafała Kasprzyka z rodziną 23.09.2022 godz. 18.00

Od rodziny Niedźwieckich 24.09.2022 godz. 18.00

Od kolegów i koleżanek z Keks- Imbir Cafe, Marty Gorczycy i Bożeny Stygar 25.09.2022 godz. 10.30

Od Piotra i Anny Mikrut 26.09.2022 godz. 18.00

Od mamy 28.09.2022 godz. 18.00

Od mamy 1.10.2022 godz. 7.00

Od mamy 2.10.2022 godz. 20.00

Od siostry Magdy z Rafałem 3.10.2022 godz. 18.00

Od siostry Magdy z Rafałem 4.10.2022 godz. 18.00

Od sąsiadów 9.10.2022 godz. 10.30

Od sąsiadów 11.10.2022 godz. 18.00

Od siostry Magdy z Rafałem 8.10.2022 godz. 7.00

+ Marian Marszałek

Od sąsiadów z Tyczyna31.03.2022 godz. 6.30

O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie od synów Ernesta i maćka z rodzinami 3.04.2022 godz. 20.00

O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie od szwagierki Ewy z rodziną 4.04.2022 godz. 6.30

Od Ireny i Jana Głodowskich 10.04.2022 godz. 17.00

Od szefostwa firmy transportowej „ Andrzej Klęsk” 13.04.2022 godz. 7.00

Od kolegów z firmy „ Andrzej Klęsk” 14.04.2022 godz. 18.00

Od rodziny Pałysów 17.04.2022 godz. 6.00

Od rodziny Chlebków 18.04.2022 godz. 20.00

Od Marii i Tadeusza Głodowskich 29.04.2022 godz. 7.00

Od żony z rodziną 3.05.2022 godz. 14.00

Od rodziny Nijak z Rzuchowej 5.05.2022 godz. 18.00

O łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie od rodziny Gibaka 8.05.2022 godz. 10.30

Od sąsiadów z Tyczyna 21.05.2022 godz. 18.00

Od żołnierzy rezerwy, 3 rodzin jednostki wojskowej 3533 w wysokiej Głogowskiej 22.05.2022 godz. 10.30

Od uczestników pogrzebu 4.07.2022 godz. 18.00- poza

Od uczestników pogrzebu 5.07.2022 godz. 18.00- poza

Od uczestników pogrzebu 6.07.2022 godz. 18.00- poza

+ Henryk Bolanowski

  1. od uczestników pogrzebu – 1.08.2022, godz. 7.00 poza

  2. od uczestników pogrzebu – 8.08.2022, godz. 7.00 poza 

  3. od Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. – 27.09.2022, godz. 18.00 

  4. od Rzeszowskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – 3.10.2022, godz. 7.00 

  5. od rodziny Brydów – 6.10.2022, godz. 7.00 

  6. od wnuka Adama z rodziną – 10.10.2022, godz. 18.00

  7. od rodziny Śliwka z Rymanowa Zdroju – 14.10.2022, godz. 18.00

  8. od kuzynki Haliny z rodziną – 18.10.2022, godz. 6.30 

  9. od grupy modlitewnej za Ojczyznę – 21.10.2022, godz. 6.30 

  10. od Marka i Beaty Lekkich – 26.10.2022, godz. 6.30

+ Maria Buśko

Od uczestników pogrzebu – 14.02.2022 poza

Od uczestników pogrzebu – 15.02.2022 poza

Od uczestników pogrzebu – 16.02.2022 poza

Od Wydziału Administracyjno – Gospodarczego ZUS oddział Rzeszów – 31.03.2022 godz. 6.30

Od koleżanek i kolegów z pracy – 9.04.2022 godz. 18.00

Od koleżanek i kolegów z pracy – 26.04.2022 godz. 7.00

+ Michał Oleksy

Od córki Jolanty i syna Pawła                                    31.05.2022 godz. 18.00

Od córki Jolanty i syna Pawła                                    5.06.2022 godz. 9.00

Od córki Iwony z mężem i synami                            7.06.2022 godz. 18.00

Od wnuczki Marysi z Wojtkiem                                9.06.2022 godz. 18.00

Od rodziny Piziaków i Posiaków                             11.06.2022 godz. 7.00

Od Adolfa i Krystyny- sąsiadów z garaży               14.06.2022 godz. 18.00

Od rodziny Grażyny i Wojciecha Duda z Dębicy    15.06.2022 godz. 18.00

Od rodziny Grażyny i Wojciecha Duda z Dębicy   18.06.2022 godz. 7.00

Od pracowników ZS w Malawie                            19.06.2022 godz. 9.00

Od pracowników ZS w Malawie                            20.06.2022 godz. 7.00

Od pracowników ZS w Malawie                            26.06.2022 godz. 14.00

Od rodziny Sabajów                                             1.07.2022 godz. 18.00

Od rodziny Raków                                               2.07.2022 godz. 18.00

Od sąsiadów z klatki 4                                        3.07.2022 godz. 12.00

Od sąsiadów z klatki 4                                        4.07.2022 godz. 18.00

Od rodziny Stalców z Brzeźnicy                         5.07.2022 godz. 18.00

Od Zofii Stalec z córkami                                   6.07.2022 godz. 18.00

Od dzieci i rodziców z ZS w Malawie                7.07.2022 godz. 18.00

Od rodziny Sowów                                           8.07.2022 godz. 18.00

Od uczestników pogrzebu                               9.07.2022 godz. 7.00 poza

Od uczestników pogrzebu                            11.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu                            12.07.2022 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu                            13.07.2022 godz. 18.00 poza

+ Janusz Witowicz

  1. Od Renaty i Jaromira Kwiatkowskich: 16.03.2022 godz. 6.30
  2. Od Adama i Małgorzaty Kawałków: 17.03.2022 godz. 6.30
  3. Od prac. Oddziału IPN w Rzeszowie: 18.03.2022 godz. 6.30
  4. Od rodziny Matułów: 21.03.2022 godz. 6.30
  5. Od przyjaciół z Szopki:

25.03.2022 godz. 6.30;

27.03.2022 godz. 7.00;

1.04.2022 godz. 6.30;

2.04.2022 godz. 6.30

  1. Od znajomych Igora Witowicza- Grzegorza i Katarzyny Pelczarów z dziećmi: 3.04.2022 godz. 14.00
  2. Od sąsiadów z 6 klatki: 7.04.2022 godz. 6.30
  3. Od uczestników pogrzebu:

4.07.2022 godz. 7.00- poza

5.07.2022 godz. 7.00- poza

6.07.2022 godz. 7.00- poza

7.07.2022 godz. 7.00- poza

8.07.2022 godz. 7.00- poza

+ Jolanta Janusz

  1. Od przyjaciół z osiedla syna Piotra: 27.02.2022 godz. 14.00
  2. Od Danuty Foryt: 28.02.2022 godz. 7.00
  3. Od Marii Kuźniar: 3.03.2022 godz. 7.00
  4. Od Barbary i Mirosława Bałamut: 11.03.2022 godz. 18.00
  5. Od Natalii i Witka Frańczyk: 13.03.2022 godz. 20.00
  6. Od Dominiki Wiech: 22.03.2022 godz. 6.30
  7. Od uczestników pogrzebu: 1 i 2 07.2022 godz. 7.00- poza

+ Janusz Kmita

  1. Od rodziny Wisz- 8.01.2022 godz. 7.00 i 9.01.2022 godz. 9.00
  2. Od rodziny Rusinów- 15.01.2022 godz. 7.00
  3. Od rodziny Wasylewicz z Sanoka- 16.01.2022 godz. 9.00
  4. Od Bronisławy Stachura- 22.01.2022 godz. 7.00
  5. Od rodziny Samagalskich- 23.01.2022 godz. 10.30
  6. Od Zofii i Karola Lipskich- 25.01.2022 godz. 7.00
  7. Od Janiny i Wojciecha Wszołek z rodziną- 26.01.2022 godz. 7.00
  8. Od Marii i Marcina Klimek z rodziną- 28.01.2022 godz. 18.00
  9. Od Marii Dudek- 31.01.2022 godz. 7.00
  10. Od uczestników pogrzebu- 14.02.2022 godz. 18.00
  11. Od uczestników pogrzebu- 15.02.2022 godz. 18.00
  12. Od uczestników pogrzebu- 17.02.2022 godz. 18.00

+ Stefan Szybkowski

23.11.2021 r. godz. 18.00 – od Mieczysława Synosia z rodziną
26.11.2021 r. godz. 18.00 – od rodziny Łutczyn
8.12.2021 r. godz. 6.00 – od Sióstr z Róży św. Doroty
14.12.2021 r. godz. 6.00 – od Marii Panek z rodziną
27.12.2021 r. godz. 6.30 – od rodziny Wybrańców
28.12.2021 r. godz. 6.30 – od Heleny i Aleksandra Hus
29.12.2021 r. godz. 6.30 – od chrzestnej Grażyny
30.12.2021 r. godz. 6.30 – od rodziny Maców
31.12.2021 r. godz. 6.30 – od rodziny Maców
9.01.2022 r. godz. 17.00 – od rodziny Gliwów
10.01.2022 r. godz. 18.00 – od Teresy i Adama Szybkowskich
12.01.2022 r. godz. 7.00 – od rodziny Habratów
13.01.2022 r. godz. 18.30 – od kuzynki Jadwigi
14.01.2022 r. godz. 18.00 – od rodziny Piszczów
15.01.2022 r. godz. 18.00 – od Barbary, Magdaleny, Bartosza
17.01.2022 r. godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu
18.01.2022 r. godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu
19.01.2022 r. godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu
20.01.2022 r. godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu

 

+ Marian Kubicki

  1. Od uczestników pogrzebu poza 6.09.2021 godz. 18.00
  2. Od uczestników pogrzebu poza 7.09.2021 godz. 18.00
  3. Od uczestników pogrzebu poza 8.09.2021 godz. 18.00
  4. Od uczestników pogrzebu poza 9.09.2021 godz. 18.00
  5. Od uczestników pogrzebu poza 10.09.2021 godz. 18.00
  6. Od siostry Anny z rodziną 27.10.2021 godz. 6.30
  7. Od mamy i bratowej Janiny z rodziną 28.10.2021 godz. 6.30
  8. Od bratanicy z rodziną 29.10.2021 godz. 6.30
  9. Od siostry Alicji z rodziną 30.10.2021 godz. 7.00
  10. Od chrześniaka Mariusza 8.11.2021 godz. 18.00
  11. Od rodziny Pietruchów 25.11.2021 godz. 18.00
  12. Od Moniki Jaszcz 30.11.2021 godz. 6.30
  13. Od syna Piotra z żoną 1 i 2.12.2021 godz. 7.00
  14. Od syna Łukasza 3.12.2021 godz. 7.00 i 4.12.2021 godz. 18.00
  15. Od rodziny z Widacza 7.12.2021 godz. 7.00
  16. Od koleżanek i kolegów ze spółdzielni ZODIAK 8.12.2021 godz. 18.00 i 9.12.2021 godz. 7.00
  17. Od sąsiadów z bloku Krzyżanowskiego 6 klatka 6

11.12.2021 godz. 7.00, 12.12.2021 godz. 12.00, 13.12.2021 godz. 7.00, 14.12.2021 godz. 7.00

  1. Od przyjaciół ze Szkocji Karoliny i Dariusza 16.12.2021 godz. 6.30
  2. Od sąsiadów z działki 17.12.2021 godz. 6.30
  3. Od rodziny Pelców 18.12.2021 godz. 18.00 i 19.12.2021 godz. 12.00
  4. Od rodziny Łysiaków i Lasotów z Przeworska 20.12.2021 godz. 7.00
  5. Od kolegów Krzysztofa z MTU 21.12.2021 godz. 7.00 i 22.12.2021 godz. 7.00

+ Stanisław Lubiński

Od synów Krzysztofa i Bogdana z rodzinami

  1. 09.2021. godz 18.00. poza
  2. 09.2021. godz 6.30
  3. 10.2021. godz 6.30
  4. 10.2021. godz 7.00
  5. 10.2021. godz 7.00
  6. 10.2021. godz 7.00
  7. 10.2021. godz 7.00
  8. 10.2021. godz 18.00
  9. 10.2021. godz 6.30
  10. 10.2021. godz 6.30

+ Wiesław Kropiowski

  1. od uczestników pogrzebu 3.09.2021 poza godz. 18.00
  2. od szwagra Józefa 25.10.2021 godz 7.00

+ Stanisław Łabuz

  1. od rodziny Zwolińskiej- 26.10.2021 godz. 7.00

     2.od syna Jerzego i zony Moniki- 27.10.2021 godz. 7.00

  1. od rodziny Radzik Jadwigi z dziećmi- 11.12.2021 godz. 18.00
  2. od żony- 10.01.2022 godz. 18.00
  3. od syna Mariusza- 11.01.2022 godz. 18.00
  4. od córki Magdaleny z Pawłem- 12.01.2022 godz. 18.00
  5. od Ireny i Antoniego Jariewiczów- 16.01.2022 godz. 20.00

     8.od Joanny z Ropczyc - 18.01.2022 godz. 7.00

     9.od sąsiadów z 4 klatki- 29.01.2022 godz. 18.00

  1. od sąsiadów z 4 klatki- 30.01.2022 godz. 12.00
  2. od sąsiadów z 4 klatki- 31.01.2022 godz. 18.00

    12.od siostrzeńca Janusza z rodziną- 2.02.2022 godz. 9.00

  1. od Rolanda i Agnieszki z rodziną- 4.02.2022 godz. 6.30
  2. od Justyny i Mateusza z rodziną- 8.02.2022 godz. 7.00
  3. 0d siostrzenicy Joli- 9.02.2022 godz. 18.00
  4. od uczestników pogrzebu- 11.02.2022 godz. 7.00
  5. od siostry Teresy- 12.02.2022 godz. 18.00
  6. od uczestników pogrzebu- 13.02.2022 godz. 7.00

+ Krzysztof Korba

  1. 2.12.2021 r. godz. 7.00
  2. 3.12.2021 r. godz. 7.00
  3. 6.12.2021 r. godz. 6.30- od koleżanki Teresy z dziećmi
  4. 7.12.2021 r. godz. 6.30- od Marii i Mirosława Nawara
  5. 10.12.2021 r. godz. 6.30- od Leszka Nawara z rodz.
  6. 11.12.2021 r. godz. 6.30- od rodz. Olszowy i Kopera z Kolbuszowej
  7. 12.12.2021 r. godz. 14.00- Czesławy Cyran i Haliny Kud z rodz.
  8. 13.12.2021 r. godz. 18.00- od rodz. Cwynar z Markowej
  9. 14.12.2021 r. godz. 18.00- od dyrekcji i pracowników Szkoły Podst. w Markowej
  10. 17.12.2021 r. godz. 18.00- od kuzynki Anity z rodz.
  11. 18.12.2021 r. godz. 6.30-- od Marii i Andrzeja Tylutki z rodz.
  12. 20.12.2021 r. godz. 6.30-uczestników pogrzebu
  13. 21.12.2021 r. godz. 6.30-uczestników pogrzebu
  14. 22.12.2021 r. godz. 6.30-uczestników pogrzebu

+Danuta Szklarczyk-Kalita

06.07.2021r. – godz. 18:00    od uczestników pogrzebu (poza)

07.07.2021r. – godz. 18:00    od uczestników pogrzebu (poza)

21.10.2021r. – godz. 7:00      od męża

22.10.2021r. – godz. 7:00      od Tomasza Skalnia z rodz.  

24.10.2021r. – godz. 7:00      od Zdzisława z rodz.

31.10.2021r. – godz. 9:00      od koleżanki Anny Stanek z rodz.

12.11.2021r. – godz. 7:00      od Haliny Pomykała z rodz.

15.11.2021r. – godz. 18:00    od sąsiadów Filipów

16.11.2021r. – godz. 18:00    od sąsiadów z bloku

17.11.2021r. – godz. 18:00    od sąsiadów z bloku

20.11.2021r. – godz. 7:00      od sąsiadów z bloku

22.11.2021r. – godz. 18:00    od sąsiadów z bloku

23.11.2021r. – godz. 18:00    od brata Władysława z żoną Małgorzatą

24.11.2021r. – godz. 18:00    od bratanka Krzysztofa z rodz.

26.11.2021r. – godz. 18:00    od Tadeusza i Bożeny Długoń

27.11.2021r. – godz. 7:00      od Justyny i Dawida Pasternak

29.11.2021r. – godz. 18:00    od rodz. Sołek

01.12.2021r. – godz. 18:00    od Anieli Siembrzuch z rodz.

03.12.2021r. – godz. 18:00    od bratanicy Anny z rodz.

07.12.2021r. – godz. 7:00      od brata Tadeusza z rodz.

+ Elżbieta Pałys

  1. Od uczestników pogrzebu- 17.07.2021 godz. 18.00 poza
  2. Od uczestników pogrzebu- 19.07.2021 godz. 18.00 poza
  3. Od uczestników pogrzebu- 20.07.2021 godz. 18.00 poza
  4. Od koleżanek z pracy z Podwisłocza- 12.12.2021 godz. 17.00
  5. Od brata Andrzeja z rodziną- 18.12.2021 godz. 7.00
  6. Od ciotki Hanki z rodziną- 19.12.2021 godz. 17.00
  7. Od klasy KS z wychowawcą- 20.12.2021 godz. 7.00

+ Marek Włodek

     1.Od  najbliższej rodziny 16.07.2021 godz. 18.00 poza

  1. Od rodziny Długoszów 5.12.2021 godz. 17.00
  2. Od najbliższej rodziny 9.12.2021 godz. 7.00
  3. Od najbliższej rodziny 10.12.2021 godz. 7.00

+ Anna Cynk

  1. Od uczestników pogrzebu – 4.07.2021 godz. 12.00 poza
  2. Od uczestników pogrzebu - 16.07.2021 godz. 18.00 poza
  3. Od uczestników pogrzebu - 17.07.2021 godz. 18.00 poza
  4. Od chrzestnej matki Janiny Lampart z rodziną - 31.10.2021 godz. 10.30.
  5. Od rodziny Lampartów- 7.11.2021 godz. 10.30
  6. Od koleżanki Jolanty Fień- 14.11.2021 godz. 10.30

+ Katarzyna Walicka

01-02.01.2022         godz. 12.00

03-05.01.2022        godz. 18.00

06.01.2022            godz. 10.30

7-8.01.2022           godz. 7.00

9.01.2022               godz. 10.30

10-15.01.2022       godz. 7.00

16.01.2022            godz. 10.30

17-20.01.2022      godz. 18.00

+ Grażyna Burda

26.09.2021r.  godz. 17.00      Od brata Bronisława z rodziną

30.09.2021r.  godz. 7.00          od przyjaciółki Asi z mamą Wiesią  

+ Marian Mękal

Od żony Anny 15.04.2021 godz. 18.00

Od córki Dagmary z rodziną 26.04.2021 godz. 18.00

Od syna Waldemara z rodziną 13.05.2021 godz. 18.00

Od uczestników pogrzebu 13.07.2021 godz. 18.00 poza

Od uczestników pogrzebu 14.07.2021 godz. 18.00 poza

Od Andrzeja Łagockiego 3.09.2021 godz. 6.30

Od Wojciecha Łagockiego z rodziną 10.09.2021 godz. 18.00

Od rodziny Stachura 13.09.2021 godz. 7.00

Od rodziny Kisielewiczów 16.09.2021 godz. 7.00

Od nauczycieli ZS w Jeżowem 17.09.2021 godz. 7.00

Od Romana Świątek z rodziną 18.09.2021 godz. 6.30

Od Wiesława i Józefa z rodzinami 19.09.2021 godz. 7.00

Od szwagra Józefa z rodziną 20.09.2021 godz. 6.30

Od chrześniaka Łukasza 21.09.2021 godz. 6.30

Od bractwa szkaplerznego Fara Rzeszów 22.09.2021 godz. 6.30

Od Andrzeja Romankiewicza 23.09.2021 godz. 18.00

Od róży św. Faustyny 24.09.2021 godz. 7.00

+ Janusz Bełch

Od uczestników pogrzebu 12.07.2021 godz. 18.00 poza

Od żony i syna Bartka 19.08.2021 godz. 18.00

Od syna Jakuba z żoną Urszulą 30.08.2021 godz. 18.00

Od syna Łukasza z żoną i córkami 31.08.2021 godz. 7.00

Od rodziny Szczepaniak  10.09.2021 godz. 6.30

Od rodziny Szczepaniak 11.09.2021 godz. 18.00

Od koleżanek i kolegów córki z pracy 12.09.2021 godz. 20.00

Od córki z rodziną 13.09.2021 godz. 6.30

Od Alicji i Ryszarda Ćwiok 14.09.2021 godz. 6.30

Od Moniki i Bartosza Hołowka z rodz. 16.09.2021 godz. 6.30

Od Lucyny i Marka Woźniak z rodz. 17.09.2021 godz. 6.30

Od dyrekcji i pracowników Gminnego zespołu obsługi szkół i przedszkola w Kozach 18.09.2021 godz. 7.00

Od Sylwii i Grzegorza Duźniak z synem 20.09.2021 godz. 18.00

Od rodziny Habdasów z Kóz 21.09.2021 godz. 18.00

Od cioci Hani i Wojtka Bełch 22.09.2021 godz. 18.00

Od sąsiadów i pani Szary 23.09.2021 godz. 6.30

+ Alicja Mąkosz

  1. Od męża                                                                              27. 04.2021 godz. 18.00
  2. Od syna Wiktora z rodziną                                                  7. 05.2021 godz. 7.00
  3. Od siostry Alicji                                                                   11. 05.2021 godz. 7.00
  4. Od Lucyny i Andrzeja Noga                                                15.05.2021 godz. 7.00
  5. Od Natalii i Szymona                                                           20.05.2021 godz. 7.00
  6. Od Kingi i Daniela Noga                                                      2.07.2021 godz. 7.00
  7. Od Stanisławy Blicharz                                                         3.07.2021 godz. 7.00
  8. Od Edyty i Krzysztofa Grabiec z dziećmi                             12.07.2021 godz. 7.00
  9. Od Iwony i Alberta Grabiec                                                 15.07.2021 godz. 7.00
  10. Od sędziów i pracowników I i V wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie 18.07.2021 godz. 20.00
  11. Od sędziów i pracowników I i V wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie 25.07.2021 godz. 20.00
  12. Od sędziów i pracowników I i V wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie 26.07.2021 godz. 18.00 poza
  13. Od sędziów i pracowników I i V wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie 27.07.2021 godz. 18.00 poza
  14. Od sędziów i pracowników I i V wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie 28.07.2021 godz. 18.00 poza
  15. Od sędziów i pracowników I i V wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie 29.07.2021 godz. 18.00 poza
  16. Od sędziów i pracowników I i V wydziału Cywilnego Sądu Okręgowego w Rzeszowie 30.07.2021 godz. 18.00 poza
  17. Od notariuszy Lidia Błądek i Agnieszka Dudzik Kancelaria Notarialna Nisko                31.07.2021 godz. 7.00
  18. Od Alicji Mosio                                                                1.08.2021 godz. 10.30
  19. Od ojca chrzestnego Edwarda Bazan z rodziną               3.08.2021 godz. 18.00
  20. Od ojca chrzestnego Edwarda Bazan z rodziną               5.08.2021 godz. 18.00
  21. Od kolegów i koleżanek uczestników olimpiad notarialnych 6.08.2021 godz. 18.00
  22. Od kolegów i koleżanek z rajdu rejenta                          8.08.2021 godz. 20.00
  23. Od Czesława Szynalika i pracowników kancelarii notarialnej w Mszanie Dolnej 9.08.2021 godz. 7.00
  24. Od Waldemara Fijałkowskiego z pracownikami kancelarii notarialnej w Kołobrzegu 10.08.2021 godz. 7.00
  25. Od Wojciecha Królikowskiego i pracowników kancelarii notarialnej w Dębicy 11.08.2021 godz. 7.00
  26. Od Piotra Barłowskiego z Nowego Sącza                      14.08.2021 godz. 7.00
  27. Od Anny Heleniak                                                          15.08.2021 godz. 20.00
  28. Od Anny Heleniak                                                          16.08.2021 godz. 18.00
  29. Od pracowników MZBM ROM I                                     17.08.2021 godz. 18.00
  30. Od pracowników MZBM ROM I                                     18.08.2021 godz. 18.00
  31. Od uczestników pogrzebu                                             19.08.2021 godz. 18.00 poza
  32. Od uczestników pogrzebu                                             20.08.2021 godz. 18.00 poza
  33. Od Małgorzaty Krupy- Lepianki                                     21.08.2021 godz. 18.00
  34. Od uczestników pogrzebu                                             23.08.2021 godz. 18.00 poza
  35. Od uczestników pogrzebu                                             24.08.2021 godz. 18.00 poza
  36. Od uczestników pogrzebu                                             25.08.2021 godz. 18.00 poza
  37. Od uczestników pogrzebu                                             26.08.2021 godz. 18.00 poza
  38. Od uczestników pogrzebu                                             27.08.2021 godz. 18.00 poza
  39. Od uczestników pogrzebu                                             28.08.2021 godz. 18.00 poza
  40. Od uczestników pogrzebu                                             30.08.2021 godz. 18.00 poza
  41. Od uczestników pogrzebu                                             31.08.2021 godz. 18.00 poza
  42. Od Elżbiety Kranc- Filipeckiej                                        5.09.2021 godz. 20.00
  43. Od Rady Ławniczej Sądu okręgowego w Rzeszowie      9.09.2021 godz. 6.30

+ Aniela Brudek

  1. Od rodziny Aksamit 23.03.2021 godz. 7.00
  2. Od rodziny Aksamit 27.03.2021 godz. 7.00
  3. Od rodziny Bartczak 13.04.2021 godz. 7.00
  4. Od Krystyny Szul z rodziną 17.04.2021 godz. 7.00
  5. Od Krystyny Szul z rodziną 20.04.2021 godz. 7.00

Ś. P. Marian Koper

  1. 27.02.2021 r. godz. 18.00- od syna Sławomira z rodziną
  2. 5.03.2021 r. godz. 7.00- od uczestników pogrzebu (poza)
  3. 14.03.2021 r. godz. 20.00- od Grażyny Dziury z rodziną
  4. 16.03.2021 r. godz. 18.00- od siostry Stanisławy z rodziną Cisów
  5. 24.03.2021 r. godz. 7.00- od koleżanek i kolegów syna Sławomira z firmy Bury SMD, Fali i magazynu SMD
  6. 25.03.2021 r. godz. 7.00- od koleżanek i kolegów syna Sławomira z firmy Bury SMD, Fali i magazynu SMD
  7. 28.03.2021 r. godz. 7.00- od koleżanek i kolegów syna Sławomira z firmy Bury SMD, Fali i magazynu SMD
  8. 29.03.2021 r. godz. 18.00- od koleżanek i kolegów syna Sławomira z firmy Bury SMD, Fali i magazynu SMD
  9. 30.03.2021 r. godz. 7.00- od uczestników pogrzebu
  10. 4.04.2021 r. godz. 6.00- od uczestników pogrzebu

+Wiesław Lewkowicz

Od rodziny Rzucidło 10 i 12.04.2021 godz. 18.00

Od uczestników pogrzebu 5.07.2021 godz. 18.00- poza

+Anna Kuczera

Od Justyny i Wojciecha Szela: 14 i 16.04.2021 godz. 18.00

Od Anny Pastułka z rodziną: 19 i 20.04.2021 godz. 18.00

Od swatowej: 22 i 24.04.2021 godz. 18.00

Od Krystyny i Jana Pietrucha: 26.04.2021 godz. 18.00

Od męża: 17.04.2021 godz. 18.00

Od córki Gosi z mężem: 27.04.2021 godz. 18.00

Od szwagierki Kazi: 29.04.2021 godz. 18.00

Od chrześnicy Agnieszki z Oliwią: 2.05.2021 godz. 20.00

Od rodziny Kubatów z Mielca: 10.05.2021 godz. 7.00

Od Marty i Antoniego Mączka: 11.05.2021 godz. 7.00

Od kolegów z PZU: 12.05.2021 godz. 7.00

Od rodziny Rzepów: 13.05.2021 godz. 7.00

Od uczestników pogrzebu: 6 i 7.07.2021 godz. 18.00- poza

Msze św. za Śp. Stanisława Lica

Msze św. za Śp. Stanisława Lica zostaną odprawione w kościele św. Jadwigi Królowej
w Rzeszowie w następujących terminach:

17.02.2021 r. godz. 20.00 – od wnuków

19.02.2021 r. godz. 18.00 – od syna z rodziną

21.02.2021 r. godz. 9.00 – od córki z mężem

25.02.2021 r. godz. 18.00 – od żony

27.02.2021 r. godz. 7.00 – od rodziny Dzierżyńskich

28.02.2021 r. godz. 9.00 – od rodziny Ludera i Zembroń

7.03.2021 r. godz. 9.00 – od kierowców z piekarni

21.03.2021 r. godz. 9.00 – od rodziny Wiater

28.03.2021 r. godz. 9.00 – od rodziny Probola

25.04.2021 r. godz. 7.00 – od sąsiadów z II klatki

3.05.2021 r. godz. 20.00 – od koleżanek żony z pracy

9.05.2021 r. godz. 10.30 – od koleżanek żony z pracy

16.05.2021 r. godz. 10.30 – od koleżanek żony z pracy

19.05.2021 r. godz. 7.00 – od sąsiadów z Rymanowskiej

20.05.2021 r. godz. 7.00 – od sąsiadów z Rymanowskiej

21.05.2021 r. godz. 7.00 –od uczestników pogrzebu

24.05.2021 r. godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu

31.05.2021 r. godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu

 

 

Msze św.za Śp. Halinę Szantule odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

21.03.2021 godz. 7.00      od Ireny z synem

31.03.2021 godz. 18.00    od rodziny Wanatów 

Msze św.za Śp. Romana Bytnar odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

22.02.2021 godz. 18.00   od córki Agnieszki

23.02.2021 godz. 18.00   od córki Agnieszki

24.02.2021 godz. 7.00     od pracowników Pańswtowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie 

25.02.2021 godz. 7.00     od córki Magdy z rodz. 

Msze św.za Śp. Mieczysława Kordyacznego odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

18.02.2021 godz. 18.00    od Stanisława Maj z Rokietnicy 

21.02.2021 godz. 20.00    od rodziny Kotkowskich z Rokietnicy

Ś. P. Stanisława Szabatowska- Fudali

21.02.2021 godz. 12.00- od córki Joanny z mężem  i dziećmi

 24.02.2021 godz. 18.00- od koleżanek i kolegów z chóru parafialnego św. Jadwigi

25.02.2021 godz. 18.00- od Haliny i Franciszka Kuśnierz

26.02.2021 godz. 18.00- od Barbary i Zbigniewa Maćkowiaków z rodziną

27.02.2021 godz. 18.00- od Heleny i Dominika Fudali

28.02.2021 godz. 10.30- od Małgorzaty i Grzegorza Fudali

4.03.2021 godz. 18.00- od uczestników pogrzebu

5.03.2021 godz. 18.00- od pracowników NZOZ Wenti- Med.

7.03.2021 godz. 10.30- od pracowników NZOZ Wenti- Med.

8.03.2021 godz. 18.00- od pracowników NZOZ Wenti- Med.

10.03.2021 godz. 7.00- od uczestników pogrzebu

11.03.2021 godz. 7.00- od uczestników pogrzebu

12.03.2021 godz. 7.00- od uczestników pogrzebu

13.03.2021 godz. 18.00- od uczestników pogrzebu

14.03.2021 godz. 12.00- od uczestników pogrzebu

15.03.2021 godz. 7.00- od pracowników Centrum Medycznego Promedica

16.03.2021 godz. 7.00- od pracowników Centrum Medycznego Promedica

17.03.2021 godz. 7.00- od pracowników Centrum Medycznego Promedica

Msze pogrzebowe za ś. p.+ Maria Pietrzyk

1.       Od syna Roberta             31.12.2020 godz. 7.00

2.       Od wnuka Andrzeja      

                                I.              17.01.2021 godz. 12.00;

                                II.             24.01.2021 godz. 7.00

3.       Od córki Elżbiety z mężem         

                                I.            18.01.2021 godz. 18.00;

                               II.            19.01.2021 godz. 7.00

4.       Od Teresy Bieniek z rodz.            26.01.2021 godz. 7.00

5.       Od Danuty Dygań z rodz.             31.01.2021 godz. 14.00

6.       Od Stanisława Skały z rodz          6.02.2021 godz. 18.00

7.       Od rodz. Sasiela                         9.02.2021 godz. 7.00

8.       Od Grażyny Drypczak                 17.02.2021 godz. 20.00

9.       Od siostry Krystyny z córką        23.02.2021 godz. 18.00

10.   Od chrześnicy Marzeny z rodz.      26.02.2021 godz. 18.00

11.   Od uczestników pogrzebu             3.03.2021 godz. 7.00

12.   Od kolegów córki z Miejskiej Administracji Targowisk i Parkingów         

                                I.            11.03.2021 godz. 18.00;

                               II.            15.03.2021 godz. 18.00;

                              III.            18.03.2021 godz. 18.00;

                              IV.            23.03.2021 godz. 7.00

Msze św.za Śp. Elżbietę Jakubek odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

2.10.2020 godz. 6.30- int. od męża dzieci i wnuczek

20.12.2020 godz. 20.00- od rodziny Dachowskich

21.12. 2020 godz. 7.00- od rodziny Niemców

31.12. 2020 godz. 16.00- od Edwarda Świędrycha z rodziną

1.01.2021 godz. 17.00- od Stefana Świędrycha

10.01. 2021 godz. 17.00- od rodziny Okarmów

13.01. 2021 godz. 18.00- od córki z mężem i dziećmi

14.01. 2021 godz. 18.00-od swatowej z rodziną

15.01. 2021 godz. 18.00- od rodziny Rzemień

17.01. 2021 godz. 17.00- od rodziny Miąsików

19.01. 2021 godz. 18.00- od Janiny i Zbigniewa Jakubek

23.01. 2021 godz. 7.00- od rodziny Oczkoś

26.01. 2021 godz. 7.00- od rodziny Kurdziel

1 i 2 02. 2021 godz. 18.00 (poza)- od koleżanek i kolegów z pracy córki Katarzyny

3 i 4 02.2021 godz. 18.00 (poza)- od uczestników pogrzebu

5 i 6 02. 2021 godz. 18.00 (poza)- od dyrekcji i kierownictwa wydział komponenty silnikowe nr 1 i 2 współpracowników męża Marka

9 i 11.02. 2021 godz. 18.00- od koleżanek i kolegów z pracy córki Katarzyny

7.02. 2021 godz. 10.30- od rodziny Krzysztofa i Doroty z d. Jakubek

8.02. 2021 godz. 18.00- od rodziny z Rudnej

14.02. 2021 godz.10.30- od mistrzów z wydziału komponenty silnikowe nr 1i 2 współpracowników męża Marka

15.02. 2021 godz.18.00- od mistrzów z wydziału komponenty silnikowe nr 1i 2 współpracowników męża Marka

18 i 19.02. 2021 godz.7.00- wydział technologiczny współpracowników męża Marka

20.02. 2021 godz.18.00- od współpracowników EC1 współpracowników męża Marka

21.02. 2021 godz.10.30- od współpracowników EC1 współpracowników męża Marka

22 i 23.02.2021 godz. 6.30- od współpracowników EC1 współpracowników męża Marka

 

Msze św.za Śp. Jana Skowron odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

Od Wandy Hubert

15. 11. 2020 godz. 7.00

12. 02. 2021 godz. 6.30

 

Od rodz. Winiarskich

13. 02. 2021 godz. 6.30

15. 02. 2021 godz. 7.00

 

Od rodz. Rajznerów

19. 02. 2021 godz. 18.00

 

Od sąsiadów klatki 5 z bloku 12 z ul. Rejtana

16. 02. godz. 7.00

21. 02. godz. 7.00

22. 02. godz. 18.00

Msze św.za Śp. Janinę Kozdrańską odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

29.06.2020 r. - godz. 9.00 - od kuzynki Bronisławy z parafii Babica

Msze św.za Śp. Danutę Hul odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

21.06.2020 r.  –  godz. 14.00 – od męża
2.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od męża
3.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od syna, synowej i wnuków
4.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od córki Doroty z rodziną
10.07.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Heleny Stypa z rodziną
11.07.2020 r.  –  godz. 18.00 – od swatowej Marii
12.07.2020 r.  –  godz. 20.00 – od mamy
13.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od brata z rodziną
14.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od chrześnicy Magdaleny
15.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od Stanisława Migut
17.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od rodziny Migutów z Wysokiej Głogowskiej
18.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od rodziny Wesołów z Wysokiej Głogowskiej
21.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od rodziny Słowików
26.07.2020 r.  –  godz. 20.00 – od Marii Biernat z rodziną
27.07.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Władysławy i Janusza Woźny z Rudnej Wielkiej
29.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od chrześnicy Bernadetty z rodziną
30.07.2020 r.  –  godz. 7.00 – od chrześniaka Rafała
31.07.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Krystyny Hul
15.08.2020 r.  –  godz. 20.00 – od Roberta Hul z rodzina
24.08.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Doroty i Dariusza Jamuła
26.08.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Elżbiety i Mirosława Jamuła
29.08.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Krystyny i Jana Hul
31.08.2020 r.  –  godz. 18.00 – od rodziny Misiągów
1.09.2020 r.  –  godz. 18.00 – od sąsiadów
3.09.2020 r. – godz. 18.00 – od znajomych z bloku Monte Cassino10
5.09.2020 r. – godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu
7.09.2020 r. – godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu
12.09.2020 r. – godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu
16.09.2020 r. – godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu
18.09.2020 r. – godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu

Msze św.za Śp. Mariana Frączek odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

7.05.2020 r.  –  godz. 7.00 – od rodziny Lipskich z Lubli
10.05.2020 r.  –  godz. 6.20 – od rodziny Hejnig i Wąsik
6.09.2020 r.  –  godz. 7.00 – od kolegów Bogusia z firmy Celfast Stalowa Wola
14.09.2020 r.  –  godz. 18.00 – od kolegów Bogusia z firmy Celfast Stalowa Wola
17.09.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Renaty Zuba z rodziną
18.09.2020 r.  –  godz. 7.00 – od rodziny Zacharów
19.09.2020 r.  –  godz. 18.00 – od rodziny Wołoch

Msze św.za Śp. Józefa Stachurskiego odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach:

30.12.2020 r. godz. 20.00 – od Agnieszki, Bartłomieja i Grzegorza
31.12.2020 r. godz. 6.30 – od szwagra Andrzeja z rodziną
1.01.2021 r. godz. 20.00 – od żony
2.01.2021 r. godz. 6.30 – od Władysława Dudy z rodziną
3.01.2021 r. godz. 17.00 – od chrześnicy Eweliny z rodziną
4.01.2021 r. godz. 7.00 – od Ireny i Mariana Szafran
5.01.2021 r. godz. 7.00 – od rodziny Ziobro z Chmielnika
6.01.2021 r. godz. 14.00 – od córek Magdy i Aliny i wnuków
7.01.2021 r. godz. 7.00 – od Celiny Jagieła z mężem i dziećmi
8.01.2021 r. godz. 7.00 – od siostry Danuty z rodziną
9.01.2021 r. godz. 7.00 – od brata Dariusza z rodziną
10.01.2021 r. godz. 20.00 – od Beaty, Joanny i Andrzeja Pyra
28.01.2021 r. godz. 6.30 – od rodziny Pękalów
29.01.2021 r. godz. 6.30 – od współpracowników FORBEX
30.01.2021 r. godz. 6.30 – od współpracowników FORBEX
31.01.2021 r. godz. 7.00 – z Róży św. S. Faustyny
1.02.2021 r. godz. 6.30 – od współpracowników FORBEX
2.02.2021 r. godz. 9.00 – od współpracowników FORBEX
3.02.2021 r. godz. 6.30 – od rodziny Ślempów
4.02.2021 r. godz. 18.00 – od Romana Szegdy z rodziną
5.02.2021 r. godz. 18.00 – od Marysi i jej rodziców
6.02.2021 r. godz. 7.00 – od kolegów i koleżanek NSZZ „Solidarność” FORGEX
                                      i Zakład metalurgiczny WSK Rzeszów
7.02.2021 r. godz. 17.00 – od sąsiadów Renaty i Jerzego Moskal
8.02.2021 r. godz. 6.30 – od Berdadetty, Artura i Dariusza z rodzinami
9.02.2021 r. godz. 6.30 – od szwagra Janka Szegda z rodziną
10.02.2021 r. godz. 6.30 – od sąsiadów z klatki - rodzina Ziemińskich
11.02.2021 r. godz. 6.30 – od uczestników pogrzebu
12.02.2021 r. godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu
13.02.2021 r. godz. 18.00 – od uczestników pogrzebu

Msze św.za Śp. Józefa Kalinowskiego odprawione zostaną w kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie w następujących terminach

5.11.2020 r.  –  godz. 18.00 – w 7 dzień po śmierci
29.11.2020 r.  –  godz. 7.00 – w 30 dzień po śmierci
1.12.2020 r.  –  godz. 18.00 – od rodziny Łutczyn
4.12.2020 r.  –  godz. 18.00 – od Ani Szymańskiej z rodziną
14.02.2021 r.  –  godz. 7.00 – od żony i dzieci z rodzinami
15.02.2021 r.  –  godz. 18.00 – od koleżanek z pracy córki Małgorzaty

STRONA UŻYWA COOKIES

Możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce. Niektóre funkcje witryny mogą wtedy nie działać.

Zapisano